Cityscape Hotel

Ayala Access Road, F. Cabahug Street corner H. Cortes, Subangdaku, Mandaue City, Мандаю, Мандаю Сіті, Філіппіни 6000 (Перегляд карти)

Бронюйте зараз!

Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Танцювальна зала Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Танцювальна зала Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ванна кімната Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ванна кімната Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Інтер’єр готелю Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Басейн Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Паб/Коктейль-бар Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ресторан Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ресторан Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ресторан Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Спа-центр Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ресторан Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ресторан
Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ресторан Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вхід Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Басейн Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Зовнішній вид готелю Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Вітальня Cityscape Hotel Мандаю Сіті - Ванна кімната
Місцезнаходження Мандаю Кількість номерів: 93

Страви/Організація харчування:
6,1
Усі відгуки (229)
Відсортувати за:
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 17 серпня 2015 р.
Great as always

location,staff and comfort
8,3
As usual its always great to stay here.. will be coming back soon..
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 17 травня 2015 р.

staff, location, safety
amazingly great! will be coming back eventually
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 30 квітня 2015 р.

staff,location,value for money
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 21 березня 2015 р.
I love Cityscape!!!!!

staff,management, location
Excellent!!
Повідомити про цей вігук
Michael K. Поїздка вдвох Australia, 20 березня 2015 р.
Comfy bed

Bed, cleanliness, value for money
6,3
Clean and comfortable beds. Service for the buffet breakfast was very poor, as was food choices.
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 8 березня 2015 р.

Staff,clean,location
I will come back and stay again
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 7 березня 2015 р.
Perfect

Perfect
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 6 березня 2015 р.
Beautiful

Beautiful
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 5 березня 2015 р.

Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 3 березня 2015 р.

Бронюйте зараз!

Це швидко і легко!

Cityscape Hotel Мандаю СітіCityscape Hotel Мандаю Сіті - Танцювальна залаCityscape Hotel Мандаю Сіті - Танцювальна залаCityscape Hotel Мандаю Сіті - Ванна кімнатаCityscape Hotel Мандаю Сіті - Ванна кімнатаCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - Інтер’єр готелюCityscape Hotel Мандаю Сіті - БасейнCityscape Hotel Мандаю Сіті - Паб/Коктейль-барCityscape Hotel Мандаю Сіті - РесторанCityscape Hotel Мандаю Сіті - РесторанCityscape Hotel Мандаю Сіті - РесторанCityscape Hotel Мандаю Сіті - Спа-центрCityscape Hotel Мандаю Сіті - РесторанCityscape Hotel Мандаю Сіті - РесторанCityscape Hotel Мандаю Сіті - РесторанCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВхідCityscape Hotel Мандаю Сіті - БасейнCityscape Hotel Мандаю Сіті - Зовнішній вид готелю Cityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - Ванна кімнатаCityscape Hotel Мандаю Сіті - Ванна кімнатаCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - ВітальняCityscape Hotel Мандаю Сіті - Ванна кімнатаCityscape Hotel Мандаю Сіті - ФойєCityscape Hotel Мандаю Сіті - Басейн

Agoda.com є частиною Priceline Group, світового лідеру із туристичного бізнесу.

AS-AGWEB-3C05