Cityscape Hotel

Ayala Access Road, F. Cabahug Street corner H. Cortes, Subangdaku, Mandaue City, Мандаю, Mandaue City, Філіппіни 6000 (Перегляд карти)

Бронюйте зараз!

Cityscape Hotel Mandaue City - Танцювальна зала Cityscape Hotel Mandaue City - Танцювальна зала Cityscape Hotel Mandaue City - Ванна кімната Cityscape Hotel Mandaue City - Ванна кімната Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Інтер’єр готелю Cityscape Hotel Mandaue City - Басейн Cityscape Hotel Mandaue City - Паб/Коктейль-бар Cityscape Hotel Mandaue City - Ресторан Cityscape Hotel Mandaue City - Ресторан Cityscape Hotel Mandaue City - Ресторан Cityscape Hotel Mandaue City - Спа-центр Cityscape Hotel Mandaue City - Ресторан Cityscape Hotel Mandaue City - Ресторан
Cityscape Hotel Mandaue City - Ресторан Cityscape Hotel Mandaue City - Вхід Cityscape Hotel Mandaue City - Басейн Cityscape Hotel Mandaue City - Зовнішній вид готелю Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Вітальня Cityscape Hotel Mandaue City - Ванна кімната
Місцезнаходження Мандаю Кількість номерів: 93

Страви/Організація харчування:
6,2
Усі відгуки (227)
Відсортувати за:
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 17 травня 2015 р.

staff, location, safety
amazingly great! will be coming back eventually
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 30 квітня 2015 р.

staff,location,value for money
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 21 березня 2015 р.
I love Cityscape!!!!!

staff,management, location
Excellent!!
Повідомити про цей вігук
Michael K. Поїздка вдвох Australia, 20 березня 2015 р.
Comfy bed

Bed, cleanliness, value for money
6,3
Clean and comfortable beds. Service for the buffet breakfast was very poor, as was food choices.
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 8 березня 2015 р.

Staff,clean,location
I will come back and stay again
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 7 березня 2015 р.
Perfect

Perfect
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 6 березня 2015 р.
Beautiful

Beautiful
Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 5 березня 2015 р.

Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 3 березня 2015 р.

Повідомити про цей вігук
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 2 березня 2015 р.

Бронюйте зараз!

Це швидко і легко!

Cityscape Hotel Mandaue CityCityscape Hotel Mandaue City - Танцювальна залаCityscape Hotel Mandaue City - Танцювальна залаCityscape Hotel Mandaue City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Mandaue City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - Інтер’єр готелюCityscape Hotel Mandaue City - БасейнCityscape Hotel Mandaue City - Паб/Коктейль-барCityscape Hotel Mandaue City - РесторанCityscape Hotel Mandaue City - РесторанCityscape Hotel Mandaue City - РесторанCityscape Hotel Mandaue City - Спа-центрCityscape Hotel Mandaue City - РесторанCityscape Hotel Mandaue City - РесторанCityscape Hotel Mandaue City - РесторанCityscape Hotel Mandaue City - ВхідCityscape Hotel Mandaue City - БасейнCityscape Hotel Mandaue City - Зовнішній вид готелю Cityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Mandaue City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - ВітальняCityscape Hotel Mandaue City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Mandaue City - ФойєCityscape Hotel Mandaue City - Басейн

Agoda.com є частиною Priceline Group, світового лідеру із туристичного бізнесу.

AS-AGWEB-3A01