Novotel Surabaya Hotel

Jl. Ngagel 173-175, Сурабая центр, Сурабая, Індонезія 60246 (Перегляд карти)

Бронюйте зараз!

Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Ресторан Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Зовнішній вид готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Зовнішній вид готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Конференц-зал Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Інтер’єр готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Інтер’єр готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Басейн Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Басейн Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Басейн Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Вітальня
Місцезнаходження Сурабая центр Кількість номерів: 209

Страви/Організація харчування:
7,2
Усі відгуки (1316)
Відсортувати за:
Ari H. Ділова поїздка Indonesia, 13 вересня 2013 р.
Menyenangkan

Bersih, rileks dan kolam renang menyenangkan
Selalu menjadi pilihan utama bila berada di Surabaya, karena hotel yang memenuhi kriteria pribadiku
Abdulaziz S. Індивідуальний мандрівник Saudi Arabia, 23 квітня 2015 р.
Miss give my request as hi floor room but they don

Nice staff location
5,7
Was good but I have to change room and pay for apartments because they give me under reception rooms while I requested hi floor room
Muhammad R. Група Singapore, 14 квітня 2015 р.
Good value for money

Staff, comfort, facilities
Finariawan S. Поїздка вдвох Indonesia, 11 квітня 2015 р.
Nice Trips

nice location, vast room apartment, beautiful swimming pool
Maximum comfoy. . I participate in Jawa Pos Audax 2015, Novotel precise location to support the activities. . Thank you. .
Lucky H. Сім"я з малими дітьми Indonesia, 11 квітня 2015 р.
Great Hotel

Value for money, good service, clean hotel
Lucky H. Сім"я з малими дітьми Indonesia, 11 квітня 2015 р.
Great location

Good location, value for money, good service
Kenneth F. Сім"я з малими дітьми Australia, 10 квітня 2015 р.
ok

staff
6,7
Fine
Yani S. Сім"я з малими дітьми Indonesia, 3 квітня 2015 р.
Towels can change to a new one

Location of pool it's convinient
6,7
It was great and nice
Rini S. Ділова поїздка Indonesia, 19 березня 2015 р.
Good hotel

Clean, good location and nice hotel
Perfect
Jared B. Сім"я з малими дітьми United States of America, 16 березня 2015 р.
Great stay at Novotelt

great atmosphere, great staff, good valuei
9,7
wonderful and relaxing

Бронюйте зараз!

Це швидко і легко!

Novotel Surabaya Hotel СурабаяNovotel Surabaya Hotel Сурабая - РесторанNovotel Surabaya Hotel Сурабая - Зовнішній вид готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Зовнішній вид готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Конференц-залNovotel Surabaya Hotel Сурабая - Інтер’єр готелюNovotel Surabaya Hotel Сурабая - Інтер’єр готелюNovotel Surabaya Hotel Сурабая - БасейнNovotel Surabaya Hotel Сурабая - БасейнNovotel Surabaya Hotel Сурабая - БасейнNovotel Surabaya Hotel Сурабая - Вітальня

AS-AGWEB-3A05