чи

Novotel Surabaya Hotel

Jl. Ngagel 173-175, Сурабая центр, Сурабая, Індонезія 60246 (Перегляд карти)

Бронюйте зараз!

Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Ресторан Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Зовнішній вид готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Зовнішній вид готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Конференц-зал Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Інтер’єр готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Інтер’єр готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Басейн Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Басейн Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Басейн Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Вітальня
Місцезнаходження Сурабая центр Кількість номерів: 209

Страви/Організація харчування:
7,2
Усі відгуки (1311)
Відсортувати за:
Ari H. Ділова поїздка Indonesia, 13 вересня 2013 р.
Menyenangkan

Bersih, rileks dan kolam renang menyenangkan
Selalu menjadi pilihan utama bila berada di Surabaya, karena hotel yang memenuhi kriteria pribadiku
Muhammad R. Група Singapore, 14 квітня 2015 р.
Good value for money

Staff, comfort, facilities
Lucky H. Сім"я з малими дітьми Indonesia, 11 квітня 2015 р.
Great Hotel

Value for money, good service, clean hotel
Lucky H. Сім"я з малими дітьми Indonesia, 11 квітня 2015 р.
Great location

Good location, value for money, good service
Yani S. Сім"я з малими дітьми Indonesia, 3 квітня 2015 р.
Towels can change to a new one

Location of pool it's convinient
6,7
It was great and nice
Rini S. Ділова поїздка Indonesia, 19 березня 2015 р.
Good hotel

Clean, good location and nice hotel
Perfect
Jared B. Сім"я з малими дітьми United States of America, 16 березня 2015 р.
Great stay at Novotelt

great atmosphere, great staff, good valuei
9,7
wonderful and relaxing
Faradila L. Сім"я з малими дітьми Indonesia, 15 березня 2015 р.
Great for weekender

clean and renovated room
7,3
typical novotel resort, great for kids on weekend with horese rifing and other kids club activities. Breakfast is good. The reception staff is slow, takes about 20 minutes to check in and check out, so its quite a long queue during weekend
Pria S. Ділова поїздка Indonesia, 11 березня 2015 р.
favourite and recommended hotel

care to enviroment, good service, delicious food
9,7
Nice hotel, a good place for rest and relax after business trip
Ruth M. Ділова поїздка Indonesia, 7 березня 2015 р.
Good

Location, Food, clean

Бронюйте зараз!

Це швидко і легко!

Novotel Surabaya Hotel СурабаяNovotel Surabaya Hotel Сурабая - РесторанNovotel Surabaya Hotel Сурабая - Зовнішній вид готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Зовнішній вид готелю Novotel Surabaya Hotel Сурабая - Конференц-залNovotel Surabaya Hotel Сурабая - Інтер’єр готелюNovotel Surabaya Hotel Сурабая - Інтер’єр готелюNovotel Surabaya Hotel Сурабая - БасейнNovotel Surabaya Hotel Сурабая - БасейнNovotel Surabaya Hotel Сурабая - БасейнNovotel Surabaya Hotel Сурабая - Вітальня

AS-AGWEB-3A01