Place2Stay @ City Centre

SL 7 & 8, Wisma Yee Soon Yew, Jalan Song Thian Chiok, Кучінг Центр Міста, Кучінг, Малайзія 93100

Останні відгуки клієнтів

Страви/Організація харчування:
5,5
Усі відгуки (235)
Відсортувати за:
Ewa K. Поїздка вдвох Poland, 29 січня 2015 р.
Dobre miejsce w dobrej cenie

Obsługa, cena, położenie
8,7
Hotel jest skromny, ale ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Bardzo miła i pomocna obsługa. To jest bardzo duży plus tego miejsca. Pokój jest niewielki, ale wystarczający dla 2 osób. Minusem jest brak normalnej szafy - jest coś w rodzaju szafy bez drzwi. Można powiesić, ale położyć już nie. Pokój jest czysty i codziennie sprzątany,codziennie też są wymieniane ręczniki. Łazienka skromna i nie lśni czystością, ale to wrażenie może częściowo wynikać ze zużycia materiału. W hotelu nie ma restauracji, ale po drugiej stronie ulicy jest skupisko knajpek z pysznym i różnorodnym jedzeniem, a także piwem w dobrej - jak na Borneo - cenie. Są też salony masażu, najtańsze na Borneo, godzinny masaż nóg (stopy i nogi do kolan)kosztuje 20 ringitów - rewelacja. Najpierw byliśmy w salonie naprzeciwko hotelu, ale potem pan w recepcji polecił nam oddalony o parę kroków inny salon i ten był doskonały. W hotelu można też bezpiecznie zostawić bagaż na dłużej. Gdy wyjeżdżaliśmy do Parku Bako na 3 dni zwolniliśmy pokój i zostawiliśmy główny plecak w recepcji. Wszystko było ok. a do plecaka była przywiązana reklamówka z rzeczami, które zapomnieliśmy zabrać z pokoju. Bardzo polecam.
Повідомити про цей вігук
Grace C. Поїздка вдвох Malaysia, 17 травня 2016 р.
Awful Hygiene Problem
The room is totally unclean. There are a lot of cockroaches in room, bed, toilet. The bedsheet is dirty as well as pillowcase. It's so disgusting. The toilet's ceiling is looking like it's gonna collapse. We expect it has lift but it don't.
Повідомити про цей вігук
Melby J. Ділова поїздка Malaysia, 12 травня 2016 р.
Couple
Unpleasant
Повідомити про цей вігук
Dennis L. Ділова поїздка Malaysia, 28 квітня 2016 р.
terrible smell of blanket..
bed sheet and blanket need to clean always especially have lots of "stain" on it...
Повідомити про цей вігук
Norlia E. Група Malaysia, 25 квітня 2016 р.
Value for money and great location.
5,7
Recommended
Повідомити про цей вігук
Abdul J. Поїздка вдвох Malaysia, 16 квітня 2016 р.
hiding location
Staff not friendly and dont know what event surrounding.
Повідомити про цей вігук
Kyle N. Ділова поїздка Malaysia, 13 квітня 2016 р.
Just at convenience
If on a tight budget, it serves the purpose if you are not intending to stay long in that place. For transit purpose is just fine. Reasonably ok as long don come with expectation, but bring ur own coffee and tea, and also water jug :P
Повідомити про цей вігук
Kyle N. Ділова поїздка Malaysia, 13 квітня 2016 р.
for convenience sake
good for transit purpose, and not for long stay
Повідомити про цей вігук
Pai Y. Сім"я з малими дітьми Malaysia, 9 квітня 2016 р.
Pls don't stay here..bed is dirty and Aircond not
Don't stay here,,I check out on the same day..wasting my money
Повідомити про цей вігук
Hamzah S. Індивідуальний мандрівник Malaysia, 7 березня 2016 р.
facility needs improvement
Toilet smell bad going into bedroom due to no air ventilation, wifi very bad, no towel provided
1 з 1 відгука
Place2Stay @ City Centre КучінгPlace2Stay @ City Centre Кучінг - Зовнішній вид готелю Place2Stay @ City Centre Кучінг - ФойєPlace2Stay @ City Centre Кучінг - ЗручностіPlace2Stay @ City Centre Кучінг - Інтер’єр готелюPlace2Stay @ City Centre Кучінг - ВітальняPlace2Stay @ City Centre Кучінг - ВітальняPlace2Stay @ City Centre Кучінг - ВітальняPlace2Stay @ City Centre Кучінг - Ванна кімната

Agoda.com є частиною Priceline Group, світового лідеру із туристичного бізнесу.

AS-AGWEB-3C04