Památky města Vancouver (BC)

Důvody proč rezervovat s Agoda

Více než 750 000 hotelů po celém světě

9 000 000 a více hodnocení hotelů

Dostupnost ve více než 60 000 městech na světě

Nejlepší cena zaručena! Nové slevy každý den!

Důvěřuje nám více než 18 500 000 zákazníků

zvláštní nabídky Agoda

včetně last minute nabídek

(i v den odjezdu!)

noci zdarma

navýšení kvality zdarma!

Joyce–Collingwood Metro

Místa jako Joyce–Collingwood Metro přitahují turisty do města Vancouver (BC). Agoda.com zaručila nejnižší ceny v hotelech poblíž mnoha dalších památek jako Zastávky vlaku, metra a autobusů. Možnost ubytování blízko Joyce–Collingwood Metro ve velkém rozsahu od luxusních hotelů po cenově dostupné penziony.

Použití zabezpečeného online rezervačního formuláře Agoda.com k rezervaci hotelů poblíž míst jako Joyce–Collingwood Metro je rychlé a snadné. Naše stránka města Vancouver (BC) obsahuje pohodlné nástroje pro vyhledávání ubytování a rozsáhlé hotelové informace, které umožňují snadné vyhledávání vhodných hotelů. S více než 2 milióny zákaznických hodnocení si stále více cestovatelů vybírá Agoda.com k rezervaci hotelů poblíž Joyce–Collingwood Metro.

Joyce–Collingwood Metro

Vybraná památka Památka Hotel Letiště

Hotely poblíž Joyce–Collingwood Metro

nejbližší
Cassandra Hotel
Cassandra Hotel
Poloha: Renfrew-Collingwood

 

0.39 Km.

Vancouver Cassandra Hotel se nachází se 11 minut od stanice metra Skytrain Joyce-Collingwood. Nabízí hotelový bazén a saunu. Klimatizované pokoje mají psací stůl a kávovar. Některé pokoje mají také lednici a mikrovlnnou troubu. Wi-Fi je k dispozici za příplatek. Hosté mohou využívat hotelové fitness centrum a neplacené parkoviště na místě. Cassandra Hotel se nachází 10 minut jízdy od nákupní oblasti Metrotown. Stadion Swangard Stadium a Central Park leží asi 2 km odtud.
5-Star Holiday
5-Star Holiday
Poloha: Killarney

 

0.42 Km.

Ať jste turista nebo cestujete za obchodem 5-Star Holiday je skvělým místem pro ubytování v průběhu vaší návštěvy města Vancouver (BC). Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. Díky své výhodné poloze, nabízí hotel snadný přístup k místům, která musíte vidět.

Zařízení a služby poskytované 5-Star Holiday zajistí hostům příjemný pobyt. Nejlepší zařízení hotelu obsahují rodinný pokoj.

Atmosféra hotelu 5-Star Holiday je cítit v každém pokoji. lednička, mikrovlnná trouba, toaletní potřeby, myčka na nádobí, sprcha jsou pouze částí vybavení, které můžete mít k dispozici. Kromě toho vám spousta hotelových rekreačních nabídek zaručuje množství aktivit během vašeho pobytu. Ideální polohou a vyhovujícím vybavením, je hotel 5-Star Holiday perfektní volbou v mnoha ohledech.
Palms Motel Vancouver (The Deluxe Hotel Vancouver)
Palms Motel Vancouver
Poloha: Renfrew-Collingwood

 

0.44 Km.

V průběhu návštěvy města Vancouver (BC) se budete cítit jako doma v hotelu Palms Motel Vancouver, nabízejícím kvalitní ubytování i obsluhu. Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. Ráj odpočinku a relaxace, hotel nabízí odpočinek jen pár kroků od četných městských atrakcí, jako je Fraserview Golf Course, Sikh Temple, Van East Cinema.

Nabídka kvalitních služeb hotelovým hostům a široké škály vybavení, Palms Motel Vancouver je připraven zajistit vám co nejpříjemnější pobyt. Hoteloví hosté si mohou užívat vybavení jako Wi-Fi zdarma ve všech pokojích, nonstop recepce, zařízení pro tělesně postižené, úschovna zavazadel, rodinný pokoj.

Kromě toho jsou všechny pokoje vybaveny celou řadou vymožeností. Mnoho z nich má k dispozici i klimatizace, topení, budicí služba, stůl, budík, které potěší i toho nejnáročnějšího hosta. Kromě toho vám spousta hotelových rekreačních nabídek zaručuje množství aktivit během vašeho pobytu. Vynikající vybavení a výborná poloha dělá Palms Motel Vancouver perfektní základnou z níž si užijete svůj pobyt ve městě Vancouver (BC).
Vanstay II
Vanstay II
Poloha: Killarney

 

0.78 Km.

Vanstay
Vanstay
Poloha: Killarney

 

0.85 Km.

Brand new room near downtown (Gordon's Guest House)
Brand new room near downtown
Poloha: Renfrew-Collingwood

 

0.98 Km.

Pokud hledáte výhodně umístěný hotel ve městě Vancouver (BC) je hotel Brand new room near downtown správná volba. Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. Díky své výhodné poloze, nabízí hotel snadný přístup k místům, která musíte vidět.

Využijte bohatství bezkonkurenčních služeb a vybavení v tomto hotelu ve městě Vancouver (BC). Tento hotel nabízí množství vybavení, které uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta.

Atmosféra hotelu Brand new room near downtown je cítit v každém pokoji. topení, stůl, budík, telefon, ventilátor jsou pouze částí vybavení, které můžete mít k dispozici. Kromě toho vám spousta hotelových rekreačních nabídek zaručuje množství aktivit během vašeho pobytu. Ideální polohou a vyhovujícím vybavením, je hotel Brand new room near downtown perfektní volbou v mnoha ohledech.
2400 Motel
2400 Motel
Poloha: Renfrew-Collingwood

 

1.11 Km.

Pokud hledáte výhodně umístěný hotel ve městě Vancouver (BC) je hotel 2400 Motel správná volba. Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. S hlavními městskými atrakcemi, jako je Van East Cinema, Fraserview Golf Course, Knotty Boy v těsné blízkosti, budou návštěvníci spokojeni s jeho umístěním.

Nabídka kvalitních služeb hotelovým hostům a široké škály vybavení, 2400 Motel je připraven zajistit vám co nejpříjemnější pobyt. Hotel poskytuje nonstop recepce, rodinný pokoj s cílem zajistit našim hostům co největší komfort.

Vychutnejte si vysoce kvalitní vybavení pokojů, v některých pokojích včetně topení, stůl, telefon, ventilátor, televize, které vám pomohou dobít energii po dlouhém dnu. Hotelové zařízení jako zahrada jsou ideálními místy k relaxaci a uvolnění po náročném dni. Ideální polohou a vyhovujícím vybavením, je hotel 2400 Motel perfektní volbou v mnoha ohledech.
One-Bedroom on Kingsway
One-Bedroom on Kingsway
Poloha: Kensington-Cedar Cottage

 

1.31 Km.

Killarney Suite
Killarney Suite
Poloha: Victoria-Fraserview

 

1.48 Km.

Pokud hledáte výhodně umístěný hotel ve městě Vancouver (BC) je hotel Killarney Suite správná volba. Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. Díky své výhodné poloze, nabízí hotel snadný přístup k místům, která musíte vidět.

Využijte bohatství bezkonkurenčních služeb a vybavení v tomto hotelu ve městě Vancouver (BC). V hotelu si můžete vychutnat výběr špičkového vybavení, jako jsou Wi-Fi na veřejných místech, přeprava do hotelu / na letiště, parkoviště .

Kvalita ubytování v hotelu byla pečlivě stanovena na nejvyšší stupeň komfortu a pohodlí. V některých pokojích hosté můžou využívat sprcha, LCD televize / plazmová obrazovka, zařízení na přípravu kávy / čaje, lednička, topení. Kromě toho vám spousta hotelových rekreačních nabídek zaručuje množství aktivit během vašeho pobytu. Ideální polohou a vyhovujícím vybavením, je hotel Killarney Suite perfektní volbou v mnoha ohledech.
Days Inn - Vancouver Metro
Days Inn - Vancouver Metro
Poloha: Kensington-Cedar Cottage

 

1.52 Km.

Tento hotel se nachází ve Vancouveru, 10 minut pěšky od stanice vlaku SkyTrain Nanaimo a jen 7 km od ostrova Granville. Nabízí každodenní snídaně formou bufetu, pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou a parkování zdarma. Pokoje v Days Inn - Vancouver Metro mají Wi-Fi zdarma, psací stůl, ledničku, příslušenství pro přípravu kávy, žehličku a žehlicí prkno. Každé ráno se podává bezplatná snídaně s vařenými vejci, jogurty, pečivem a ovocem. Days Inn - Vancouver Metro zahrnuje nepřetržitě otevřenou recepci, směnárnu, zahradu ve dvoře a denní tisk zdarma. Hotel leží 7 km od centra Vancouveru a 10 minut jízdy od nákupního centra Metrotown v Burnaby.
1384 East 8th Avenue
1384 East 8th Avenue
Poloha: Downtown Eastside

 

2.62 Km.

Commercial Drive Accommodations
Commercial Drive Accommodations
Poloha: Downtown Eastside

 

2.72 Km.

Ať jste turista nebo cestujete za obchodem Commercial Drive Accommodations je skvělým místem pro ubytování v průběhu vaší návštěvy města Vancouver (BC). Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. Dobře udržované prostředí a jeho blízkost k Wandering Yogi, Knotty Boy, Van East Cinema dává tomuto hotelu zvláštní kouzlo.

V Commercial Drive Accommodations výborné služby a vynikající zařízení vytvářejí nezapomenutelný zážitek z pobytu. Rodinný pokoj jsou jen některé ze zařízení, které dělají Commercial Drive Accommodations jiným od ostatních hotelů ve městě.

Atmosféra hotelu Commercial Drive Accommodations je cítit v každém pokoji. topení, budík, ventilátor, televize, satelit / kabelová TV jsou pouze částí vybavení, které můžete mít k dispozici. Kromě toho vám spousta hotelových rekreačních nabídek zaručuje množství aktivit během vašeho pobytu. Objevte poutavou kombinaci profesionálních služeb a široké škály vybavení v Commercial Drive Accommodations.
One-Bedroom Garden Suite in Riley Park
One-Bedroom Garden Suite in Riley Park
Poloha: Riley Park

 

2.8 Km.

Ramada Vancouver Exhibition Park Hotel
Ramada Vancouver Exhibition Park Hotel
Poloha: Hastings-Sunrise

 

2.96 Km.

Pro cestovatele chtějící vnímat památky a zvuky města Vancouver (BC) je hotel Ramada Vancouver Exhibition Park Hotel perfektní volbou. Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. O nic méně mimořádný je snadný přístup hotelu k nesčetným městským atrakcím a pamětihodnostem, jako je Pacific Coliseum, Vancouver Východ Kulturní centrum, Knotty Boy.

V Ramada Vancouver Exhibition Park Hotel výborné služby a vynikající zařízení vytvářejí nezapomenutelný zážitek z pobytu. Hotel nabízí přístup k široké škále služeb, včetně zařízení pro tělesně postižené, Wi-Fi na veřejných místech, parkoviště, business centrum, rodinný pokoj.

Vychutnejte si vysoce kvalitní vybavení pokojů, v některých pokojích včetně televize s plochou obrazovkou, klimatizace, stůl, televize, satelit / kabelová TV, které vám pomohou dobít energii po dlouhém dnu. Hotel nabízí vynikající rekreační zařízení, jako je fitness centrum, aby učinil váš pobyt opravdu nezapomenutelným. Užijte si jedinečné služby a skutečně prestižní adresu v Ramada Vancouver Exhibition Park Hotel.
Atrium Inn Vancouver
Atrium Inn Vancouver
Poloha: Hastings-Sunrise

 

3.03 Km.

Atrium Inn Vancouver se nachází ve Vancouveru, pouhých 6 km od centra města, a nabízí bezplatné teplé i studené snídaně formou bufetu, Wi-Fi zdarma a neplacené podzemní parkoviště. K dispozici je kyvadlová doprava zdarma do centra města, na náměstí Canada Place a do přístaviště trajektů. Vancouver Atrium Inn poskytuje ubytování v pokojích s kávovarem a denním tiskem. Využívat můžete hotelové fitness centrum. Hotelová restaurace Pressbox Pub je otevřená na večeře. Ubytování je vzdálené méně než 10 minut chůze od zábavního parku Playland. K hoře Seymour je to odtud 10 minut jízdy.
Sophia Street B&B
Sophia Street B&B
Poloha: Riley Park

 

3.09 Km.

V průběhu návštěvy města Vancouver (BC) se budete cítit jako doma v hotelu Sophia Street B&B, nabízejícím kvalitní ubytování i obsluhu. Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. Díky své výhodné poloze, nabízí hotel snadný přístup k místům, která musíte vidět.

V Sophia Street B&B výborné služby a vynikající zařízení vytvářejí nezapomenutelný zážitek z pobytu. Jmenujme alespoň část hotelového vybavení, jsou zde Wi-Fi zdarma ve všech pokojích, parkoviště, grilovací zařízení, prádelna, kuřácká část.

Všechno vybavení ubytovacího zařízení zajišťuje bezkonkurenční pocit pohodlí. Kromě toho vám spousta hotelových rekreačních nabídek zaručuje množství aktivit během vašeho pobytu. Užijte si jedinečné služby a skutečně prestižní adresu v Sophia Street B&B.
One-Bedroom Apartment Sophia Street
One-Bedroom Apartment Sophia Street
Poloha: Riley Park

 

3.22 Km.

Super 8 Vancouver
Super 8 Vancouver
Poloha: Sunset

 

3.24 Km.

Zasazený v srdci Sunset, Super 8 Vancouver je ideálním místem pro objevování města Vancouver (BC). Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout. O nic méně mimořádný je snadný přístup hotelu k nesčetným městským atrakcím a pamětihodnostem, jako je Sikh Temple, The Antique Warehouse, Marine Gateway.

Nabídka kvalitních služeb hotelovým hostům a široké škály vybavení, Super 8 Vancouver je připraven zajistit vám co nejpříjemnější pobyt. Hotel poskytuje Wi-Fi zdarma ve všech pokojích, nonstop recepce, zařízení pro tělesně postižené, úschovna zavazadel, parkoviště s cílem zajistit našim hostům co největší komfort.

Vychutnejte si vysoce kvalitní vybavení pokojů, v některých pokojích včetně klimatizace, topení, budicí služba, stůl, budík, které vám pomohou dobít energii po dlouhém dnu. Hotelová rekreační zařízení, která obsahují billiard, karaoke, herna jsou určena pro únik od všedního dne a relaxaci. Objevte poutavou kombinaci profesionálních služeb a široké škály vybavení v Super 8 Vancouver.
Beautiful Home With Hot Tub
Beautiful Home With Hot Tub
Poloha: Downtown Eastside

 

3.25 Km.

Zpět nahoru


Agoda je součástí Priceline Group, světového lídra v oblasti online cestování a navazujících služeb.

AS-AGWEB-3A04