Sea Side Home Resort

3 tärni 5 hulgast
entrance non-school education, Pakbara, Satun, Tai, 91110 - KAARDIL

Parkimine ja Wi-Fi on siin alati tasuta, et saaksid olla alati ühenduses ning tulla ja minna endale sobivalt. Tänu majutuskoha suurepärasele asukohale piirkonnas Pakbara on Satun ning kõik selle kuulsad vaatamisväärsused ja restoranid mugavalt lähedal. Selles 3-tärnises majutuskohas on mitmeid mugavusi, mis tõstavad külastuse kvaliteeti ja nauditavust.

Põhitunnused

Tasuta WiFi kõigis tubades

Konditsioneer

Rõdu/terrass

Sulgpalliväljak

restoran [halal]

Mugavused

Tasuta Wi-Fi

Tasuta parkimine

Restoran

Hommikusöök

Sulgpalliväljak

Mittesuitsetajate toad

Kohapealne tegevus

Grillimisvahendid

Selle majutuskoha järele on suur nõudlus!

3 reisijat on täna tube broneerinud.

KAARDIL

7,8Väga hea

Asukoha hinnang

Väga hea asukoht
Parkimine
TASUTA
Lähimad vaatamisväärsused
La-ngu kohalik muuseum
6,4 km
Ko Khao Yai
6,6 km
Tesco Lotus
7,6 km
La-Ngu Hospital
10,8 km
Mu Ko Phetra National Park
23,4 km
Vastavus hinnale7,6
Asukoha hinnang7,8

Toad saadaval hotellis Sea Side Home Resort

Seaview
...
  • Toa suurus: 30 m² / 323 ft²
  • Vaade: Meri
Lisa kuupäevad, et näha hindu
Seaview Rooms
...
  • Toa suurus: 30 m² / 323 ft²
  • Vaade: Õu
Lisa kuupäevad, et näha hindu

Korduma kippuvad küsimused

Millised on lastega ööbimise reeglid majutuskohas Sea Side Home Resort?

Majutuskoha Sea Side Home Resort reeglite järgi loetakse 13-aastaseid ja vanemaid külalisi täiskasvanuteks, kellele tuleb broneerida lisavoodi, mille eest nõutakse lisatasu. Lisateavet selle majutuskoha laste- ja vanusereeglite kohta leiad majutuskoha lehelt jaotisest „Majutuskoha reeglid”.

Kui kaua külalised tavaliselt majutuskohas Sea Side Home Resort peatuvad?

Külalised on otsustanud peatuda majutuskohas Sea Side Home Resort keskmiselt 1 öö ööd.

Mis aastaajal on Sea Side Home Resort kõige populaarsem?

Majutuskoha Sea Side Home Resort jaoks on kõige populaarsem kuu December, kui siin ööbib külalisi kõige rohkem.

Mis meeldib külalistele majutuskohas Sea Side Home Resort kõige rohkem?

Majutuskohas Sea Side Home Resort peatunud külalised on andnud sellele majutuskohale hindeks 8.571 erakordse service eest, mida nad olid eraldi rõhutanud.

Millise keskmise hinde on andnud ärireisijad majutuskohale Sea Side Home Resort?

Ärireisijad on andnud majutuskohale Sea Side Home Resort keskmiselt hindeks 10.0. Kui soovid uurida arvustusi ja kommentaare lähemalt, saad filtreerida arvustuste jaotist ka reisija liigi järgi.

Mis on lähim lennujaam majutuskohale Sea Side Home Resort?

Lähim lennujaam majutuskohale Sea Side Home Resort on Langkawi rahvusvaheline lennujaam, mis asub 56.0 km kaugusel.

Rohem asukohast Sea Side Home Resort

Rohem asukohast Sea Side Home Resort

Avasta Sea Side Home Resort – Sinu ideaalne puhkus Satunis, Tais

Tere tulemast Sea Side Home Resort'i, kolm tähte vääriv hotelli, mis asub kaunis Satuni provintsis, Tais. Meie hotell pakub mugavat ja rahulikku keskkonda, kus saate nautida oma puhkust. Check-in on võimalik alates kella 14:00-st, mis võimaldab teil rahulikult reisist taastuda ja end meie hubastes tubades sisse seada. Check-out peab toimuma hiljemalt kella 12:00-ks, et saaksite oma viimased hetked meie imelises kuurordis nautida. Sea Side Home Resort'is on kokku 18 mugavat tuba, mis on loodud selleks, et tagada teie mugavus ja rahulolu. Kuid palun pange tähele, et meie hotell ei luba lastel viibida tasuta. Lastele võivad kehtida lisatasud, seega soovitame enne broneerimist tutvuda meie laste poliitikaga. Sea Side Home Resort on ideaalne koht, kus veeta unustamatuid hetki ja luua kauneid mälestusi Tai kauni looduse keskel.





Spordivõimalused Sea Side Home Resortis

Sea Side Home Resort Satunis, Tais, pakub suurepäraseid spordivõimalusi, mis on loodud aktiivsete puhkajate jaoks. Meie hotellis on olemas kaunis badmintoniväljak, kus külalised saavad nautida intensiivseid mänge ja sõbralikke konkurentide vahelisi lahinguid. Badminton on suurepärane viis mitte ainult füüsilise vormi hoidmiseks, vaid ka lõbusaks ajaviiteks, olgu siis sõpradega või perega. Väljak on hästi hooldatud ja asub maalilise merevaate taustal, mis muudab iga mängu veelgi nauditavamaks. Olgu teie oskused algajad või edasijõudnud, Sea Side Home Resorti badmintoniväljak kutsub teid avastama oma sportlikku külge ning looma mälestusi, mis jäävad kauaks meelde. Meie spordivõimalused sobivad ideaalselt neile, kes soovivad oma puhkust aktiivselt veeta ja nautida Tai kaunist loodust samal ajal.





Transporti võimalused Sea Side Home Resort'is

Sea Side Home Resort pakub oma külalistele mugavaid ja ligipääsetavaid transpordivõimalusi, et tagada sujuv ja muretu viibimine. Hotelli juures on avar ja turvaline parkla, kus külalised saavad parkida oma sõidukid muretult. Parkla asub otse hotelli lähedal, võimaldades kiiret ja lihtsat juurdepääsu nii tubadele kui ka teistele teenustele. Lisaks pakub Sea Side Home Resort oma külalistele ka võimalust rentida mootorrattaid ja jalgrattaid, et avastada kaunist Satuni piirkonda ning nautida kohalikke vaatamisväärsusi. Hotelli sõbralik personal on alati valmis andma soovitusi parimate marsruutide ja huvitavate kohtade kohta, et tagada, et teie seiklus oleks meeldejääv ja nauditav. Sea Side Home Resort on ideaalne valik neile, kes soovivad avastada Tai kauneid randu ja kultuuri, olles samas kindel, et nende transpordivajadused on kaetud.

Mugavused Sea Side Home Resorti Tubades

Sea Side Home Resort pakub oma külalistele mugavaid ja hästi varustatud tube, mis tagavad mõnusa viibimise Satunis. Iga tuba on varustatud õhukonditsioneeriga, mis hoiab siseruumi meeldivalt jahedana kuumadel troopilistel päevadel. Külalised saavad nautida ka kaunist vaadet, astudes oma privaatsele rõdule või terrassile, kus on ideaalne koht hommikukohvi nautimiseks või õhtuste päikeseloojangute imetlemiseks. Meie tubades on olemas ka kaasaegne televiisor satelliit- ja kaabeltelevisiooniga, mis pakub laia valikut meelelahutust igas vanuses külalistele. Külmiku olemasolu võimaldab teil hoida oma jooke ja suupisteid värskena, samas kui tasuta pudelivesi tagab, et teil on alati piisavalt vedelikku. Tubades on ka kvaliteetsed hügieenitooted ja puhtad rätikud, mis lisavad teie viibimisele veelgi rohkem mugavust ja luksust.









Pakbara - Idülliline Rannakuurort Satunis, Tais

Pakbara on lummav rannakuurort, mis asub Tai lõunaosas Satuni provintsis. See rahulik ja kaunis piirkond on tuntud oma valgete liivarandade ja kristallselgete vetega, mis loovad ideaalsed tingimused lõõgastumiseks ja veetegevusteks. Pakbara rand on ideaalne koht, kus nautida päikese käes lesimist, ujuda või lihtsalt jalutada mööda rannajoont, imetledes ümbritsevat looduskauneid maastikke. Rannajoon on ääristatud palmipuude ja kohalike kalurite paatidega, mis lisavad sellele piirkonnale autentset Tai atmosfääri. Lisaks kaunitele randadele on Pakbara tuntud ka oma lähedal asuvate saarte, nagu Koh Lipe, avastamise võimaluste poolest. Saared pakuvad suurepäraseid sukeldumis- ja snorgeldamisvõimalusi, kus saab uurida värvikirevaid koralle ja mereloomi. Pakbara on ka suurepärane koht, kust alustada oma seiklust Tai lõunaosa avastamisel, olgu need siis ekskursioonid kohalike turgudele, maitsva Tai toidu nautimine või kultuuriliste kogemuste omandamine. Siin on igal külastajal võimalus sukelduda Tai kultuuri ja looduse imedesse.

Kuidas jõuda Sea Side Home Resorti Pakbaras, Satunis

Sea Side Home Resort asub kaunis Pakbara külas, mis on tuntud oma rahuliku atmosfääri ja lummavate randade poolest. Lähim lennujaam resorti juurde on Hat Yai lennujaam, mis asub umbes 90 kilomeetri kaugusel. Lennujaamast väljudes on mitmeid mugavaid transportimisvõimalusi, sealhulgas taksod ja privaatne transporditeenus. Soovitame eelnevalt broneerida takso, et tagada sujuv ja mugav sõit. Taksosõit kestab ligikaudu 1,5 tundi ning teel saate nautida kauneid maastikke ja kohalikke külasid. Alternatiivina võite kaaluda ka bussi, mis väljub Hat Yai lennujaamast. Bussid on regulaarsete intervallidega ja pakuvad taskukohast võimalust reisida Pakbara suunas. Busside sõit kestab tavaliselt umbes 2 tundi, mis annab teile võimaluse nautida kohalikke vaateid ja tutvuda Tai kultuuriga. Kui jõuate Pakbara, on Sea Side Home Resort vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, pakkudes teile ideaalset kohta, kus alustada oma seiklusi Tai kaunis looduses.

















Sea Side Home Resort: Kvaliteet ja Mugavus Tasemel

Sea Side Home Resort, mis asub kaunis Satuni piirkonnas, pakub oma külalistele erakordset kogemust, mille hind jääb vahemikku 51-75 dollarit öö kohta. See hind peegeldab mitte ainult mugavust ja teenuste kvaliteeti, vaid ka unikaalset asukohta, mis võimaldab nautida kauneid merevaateid ja rahulikku atmosfääri. Sea Side Home Resort eristub teistest majutuskohtadest, pakkudes oma külalistele luksuslikke tube, mis on sisustatud kaasaegsete mugavustega ja kaunistatud kohaliku kultuuri elementidega. Võrreldes Satuni keskmise hotellitoa hinnaga, mis jääb vahemikku 26-50 dollarit, on Sea Side Home Resorti hind veidi kõrgem, kuid see investeering tasub end kindlasti ära. Madalamate hindadega hotellid pakuvad sageli vähem teenuseid ja mugavusi, samas kui Sea Side Home Resort garanteerib oma külalistele esmaklassilise teeninduse ja mugavuse. Seega, kui otsite kvaliteetset ja nauditavat puhkust, on Sea Side Home Resort ideaalne valik, mis pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.





Sea Side Home Resort - Kliendiülevaated

Sea Side Home Resort on saanud oma külalistelt positiivseid hinnanguid, mis peegeldavad selle erakordset kvaliteeti ja teenindust. Üldine hinne 7.8 näitab, et külalised on rahul oma viibimisega ning tunnevad, et nende ootused on täidetud. Eriti kiidetakse hotelli personali, kelle soorituse hinne on muljetavaldav 8.6, mis tõestab nende pühendumust ja sõbralikkust. Samuti on Sea Side Home Resort saavutanud head tulemused puhtuse, asukoha ja mugavuste osas, olles ideaalne valik neile, kes otsivad mugavust ja kvaliteeti. Külalised tunnevad, et Sea Side Home Resort pakub suurepärast väärtust, mis muudab nende puhkuse tõeliselt nauditavaks.

Näita vähem

Mugavused ja võimalused

Väga hea7,8

Mugavused

Internetile juurdepääs
  • Internet
  • Tasuta WiFi kõigis tubades
Tegevused, lõõgastusvõimalused
  • Sulgpalliväljak
Puhtus ja ohutus
  • esmaabikomplekt
  • käte desovahend
Toitlustus ja suupisted
  • Alternatiivse toidu võimalus
  • Grillimisvahendid
  • Halal hommikusöök
  • Hommikusöögi teenus
  • Pudelivesi
  • restoran [halal]
Teenused ja mugavused
  • Koosoleku-/banketiruumid
  • Lift pole saadaval
  • Seminarid
  • Suitsetamisala pole saadaval
  • Suitsetamisvaba majutuskoht
Ligipääs
  • Lemmikloomad lubatud pole saadaval
  • Mittesuitsetajate toad
  • Toa dekoratsioonid
  • Tulekustuti
  • Videovalve majutuskoha ümber
Ringiliikumine
  • Parkimine [tasuta]
Saadaval kõikides tubades
  • Dušš
  • Elektriline veekeetja
  • Internet access – traadita
  • Konditsioneer
  • Külmik
  • Peegel
  • Riidestange
  • Rõdu/terrass
  • Rätikud
  • Satelliit-/kaabel-TV
  • Tasuta pudelivesi
  • Triikimisvõimalused

Asukoht

entrance non-school education, Pakbara, Satun, Tai, 91110

Väga hea7,8

Asukoht

Majutuskoha reeglid

Lapsed and lisavoodid

Lisavoodi võimalus sõltub valitud toast, lisainformatsiooni saamiseks vaata konkreetse toa mahutavust.

Kõik lapsed on teretulnud.

Väikelapsed vanuses alates 0 kuni 2 aastat [kaasa arvatud]
Viibimine tasuta, kui kasutatakse olemasolevat magamisvarustust.
Lapsevoodi/hälli saab tellida otse majutuskohast.
Lapsed vanuses alates 3 kuni 12 aastat [kaasa arvatud]
Viibimine tasuta, kui kasutatakse olemasolevat magamisvarustust.
Kui vajad lisavoodit, küsitakse selle eest lisatasu.
13-aastaseid ja vanemaid peetakse täiskasvanuks.
Peavad kasutama lisavoodit, mille eest tuleb maksta lisatasu.
Muu
  • Broneerides enam kui 5 tuba, võivad kehtida erinevad reeglid ja lisad.

Veidi kasulikke fakte

Sisseregistreerimije/Väljaregistreerimine
  • Sisseregistreerimine alates14:00
  • Väljaregistreerimine kuni12:00
Majutusasutus
  • Tubade arv18

Hotelli Sea Side Home Resort arvustused külalistelt

Koostatud kontrollitud külastajate poolt

Agoda logo
8,0

Väga hea

  • Teenus – 8.4/10 (kõrge tulemus asukohas Satun)
    Teenus8,4
  • Hotelli seisukord/puhtus – 7.8/10 (kõrge tulemus asukohas Satun)
    Hotelli seisukord/puhtus7,8
  • Teenused – 7.8/10 (kõrge tulemus asukohas Satun)
    Teenused7,8
  • Asukoht – 7.8/10 (kõrge tulemus asukohas Satun)
    Asukoht7,8
  • Vastavus hinnale – 7.6/10 (kõrge tulemus asukohas Satun)
    Vastavus hinnale7,6
Kõrge hinne linna Satun kohta
Hinne
Erakordne 9+ (1)
Suurepärane 8–9 (0)
Väga hea 7–8 (1)
Hea 6–7 (0)
Ei vastanud ootustele <6 (1)
Külalise tüüp
Kuvatakse 3 kontrollitud kommentaari
8,0
Võrratu
Muhtar alates Malaisia
Paar
Seaview
Viibis ühe ööoktoober 2024

Väga hea”

Nice

Arvustatud 19 november 2024
10,0
Erakordne
Mohammed alates Malaisia
Ärireisija
Seaview
Viibis ühe ööaugust 2022

Good”

Prefect

Arvustatud 27 august 2022

Thank you so much for review, We hope we will have the opportunity to serve you again.

Vastatud 26 august 2023
Sea Side Home Resort
5,2
Ronald alates Tai
Paar
Seaview
Viibis ühe öömärts 2022

Dirty bathroom walls. ”

Once was emough

Arvustatud 04 märts 2022

Dear Mr.Ronald, Firstly, we do apologize for our late reply, and thank you for informing us about the bathroom walls kindly inform you that the bathroom walls has been cleaned.(Big Cleaning) Best Regards. Sea Side Home Resort Teams.

Vastatud 11 märts 2022
Sea Side Home Resort

See on populaarne majutuskoht. Ära jää ilma!