Agoda Hero Banner

30th Street Station Philadelphia közeli szállodák

Böngésszen, hasonlítsa össze az árakat, és fedezze fel kiváló ajánlatainkat ingyenes lemondással

A legjobb 10 szálloda 30th Street Station Philadelphia közelében

Csillagbesorolás
Értékelési pontszám
Kiemelt válogatásunk
Ár szerint növekvő
Közel az alábbihoz
Legjobbra értékelt
Sonesta Philadelphia Rittenhouse Square
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Internet-hozzáférés
  2. Medence kilátással
  3. Parkoló
  4. 24 órás recepció
  5. Fitneszközpont
  6. Étterem
  7. Bár
  8. Családi szoba
"My room was clean and bed was super comfortable."
8.3

Nagyszerű

337 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
207 USD
Sheraton Philadelphia Downtown
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Bár
  7. Családi szoba
  8. Csomagmegőrző
"We loved it! Great location and great service ❤️"
8

Nagyszerű

166 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
351 USD
Cambria Hotel Philadelphia Downtown - Center City
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Bár
  7. Konyha
  8. Csomagmegőrző
"Stayed 5 nights, would absolutely book there again."
8.6

Nagyszerű

392 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
244 USD
Courtyard by Marriott Philadelphia Downtown
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. 24 órás recepció
  3. Fitneszközpont
  4. Étterem
  5. Bár
  6. Csomagmegőrző
  7. Háziállatok engedélyezettek
  8. Reggeli
"Our room was lovely with a center facing courtyard."
6.8

Nagyon jó

8 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
312 USD
Days Inn by Wyndham Philadelphia Convention Center
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. 24 órás recepció
  3. Családi szoba
  4. Csomagmegőrző
  5. Reggeli
  6. Fizetős parkoló elérhető
  7. Mosoda
  8. Széf
"I went from staying here one night to being here for a week."
7.5

Nagyon jó

314 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
149 USD
Loews Philadelphia Hotel
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Bár
  7. Családi szoba
  8. Csomagmegőrző
"Great location awesome staff clean rooms and great service"
8.7

Nagyszerű

61 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
359 USD
Philadelphia Marriott Downtown
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Internet-hozzáférés
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Bár
  7. Családi szoba
  8. Reggeli
"We just stayed for one night but everything was great."
8.7

Nagyszerű

89 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
433 USD
Motto by Hilton Philadelphia Rittenhouse Square
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Bár
  7. Csomagmegőrző
  8. Erkély/terasz
"Clean room with good location, near Amtrak station."
8.9

Nagyszerű

146 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
227 USD
Element by Marriott Philadelphia Downtown
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Golfpálya [3 km-en belül]
  7. Családi szoba
  8. Csomagmegőrző
"Best of the best, from room cleaniess to service to food."
8.8

Nagyszerű

36 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
351 USD
Best Western Plus Philadelphia Convention Center Hotel
30th Street Station Philadelphia, Philadelphia Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. 24 órás recepció
  3. Fitneszközpont
  4. Bár
  5. Csomagmegőrző
  6. Reggeli
  7. Mosoda
  8. Széf
"We enjoyed our stay there and it's highly recommended."
7.8

Nagyon jó

371 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
155 USD

Gyakran ismételt kérdések

Mennyi egy 30th Street Station Philadelphia közeli szálloda átlagos ára?

Egy 30th Street Station Philadelphia közeli 4 csillagos szálloda átlagos ára 98164 HUF. Egy 30th Street Station Philadelphia közeli 5 csillagos szálloda átlagos ára 194661 HUF.

Mennyi egy 30th Street Station Philadelphia közeli szálloda átlagos ára erre a hétvégére?

Egy 30th Street Station Philadelphia közeli 4 csillagos szálloda átlagos ára erre a hétvégére 93803 HUF. Egy 30th Street Station Philadelphia közeli 5 csillagos szálloda átlagos ára erre a hétvégére 181009 HUF.

Mennyi egy 30th Street Station Philadelphia közeli szálloda átlagos ára ma éjszakára?

Egy 30th Street Station Philadelphia közeli 4 csillagos szálloda átlagos ára ma éjszakára 92363 HUF. Egy 30th Street Station Philadelphia közeli 5 csillagos szálloda átlagos ára ma éjszakára 181009 HUF.

Melyek a legnépszerűbb 30th Street Station Philadelphia közeli szállodák?

A legnépszerűbb 30th Street Station Philadelphia közé tartoznak a következő szálláshelyek: The Study Hotel at University City, AKA University City, Fitler Club.

Melyek a párok körében legnépszerűbb 30th Street Station Philadelphia közeli szállodák?

A párok, akik 30th Street Station Philadelphia közeli szállást foglaltak, kiválóra értékelték a következőket: The Study Hotel at University City, AKA University City, Fitler Club.

Melyek a családok körében legnépszerűbb 30th Street Station Philadelphia közeli szállodák?

A családdal utazók, akik 30th Street Station Philadelphia közeli szállást foglaltak, kiválóra értékelték a következőket: The Study Hotel at University City, AKA University City, Fitler Club.

Melyik 30th Street Station Philadelphia közeli szállodákból nyílik a legjobb kilátás?

Azok a visszaigazolt vendégek, akik 30th Street Station Philadelphia közeli szálláshelyen szálltak meg, kitűnőre értékelték a kilátást itt: AKA University City, The Study Hotel at University City és Fitler Club.

Melyik 30th Street Station Philadelphia közeli szállodákban a legjobb a reggeli?

Azok a visszaigazolt vendégek, akik 30th Street Station Philadelphia közeli szálláshelyen szálltak meg, kitűnőre értékelték a reggelit itt: The Study Hotel at University City, AKA University City és Fitler Club.

30th Street Station Philadelphia látványosságai


30th Street Station Philadelphia – További részletek

30th Street Station Philadelphia: Az Egyesült Államok egyik legnagyobb vasútállomása

Philadelphia egyik legfontosabb és legforgalmasabb vasútállomása a 30th Street Station Philadelphia. Az állomás az Egyesült Államok harmadik legforgalmasabb állomása, melyet évente több mint 4 millió utas használ. Az állomás egy hatalmas épület, amely az 1930-as években épült, és azóta is az ország egyik legnagyobb és legfontosabb vasúti központja.

30th Street Station Philadelphia: 5 ok, hogy miért érdemes meglátogatni

Ha látogatást tesz Philadelphia-ban, mindenképpen érdemes ellátogatni a 30th Street Station Philadelphia-ba. Az állomás nem csak a város egyik legfontosabb közlekedési központja, de számos más ok miatt is érdemes meglátogatni. Az állomás építészeti stílusa és belső kialakítása lenyűgöző, és számos kényelmi szolgáltatást kínál, mint például éttermeket, boltokat és bárokat. Az állomásból gyönyörű kilátás nyílik a Delaware folyóra és a városra is.

30th Street Station Philadelphia: Hogyan juthatunk el ide?

A legjobb módja annak, hogy eljusson a 30th Street Station Philadelphia-ba, az a vonat használata. Az állomás Philadelphia belvárosában található, így könnyen elérhető a város bármely pontjáról. Az állomás az Amtrak, a SEPTA és a NJ Transit által üzemeltetett vonatokat fogadja, így könnyen elérhető New York-ból és más közeli városokból is.

30th Street Station Philadelphia: Szórakoztató dolgok a közelben

A 30th Street Station Philadelphia környékén számos szórakozási lehetőség található. A Penn Egyetem környéke csak néhány perc sétára van az állomástól, ahol számos múzeum, étterem és bolt található. A Schuylkill River Trail szintén közel van az állomáshoz, amely egy gyönyörű sétány a folyó mentén. A város más részei is könnyen elérhetőek a 30th Street Station Philadelphia-ból, így számos további szórakozási lehetőség áll rendelkezésre.

30th Street Station Philadelphia: Hol érdemes megszállni a közelben?

Ha a 30th Street Station Philadelphia-ban szeretne megszállni, akkor a La Reserve Bed and Breakfast az egyik legjobb lehetőség. Ez a szálloda mindössze néhány perc sétára található az állomástól, és számos kényelmi szolgáltatást kínál, mint például ingyenes Wi-Fi és reggeli. Az állomás közelében több más szálloda is található, így mindenképpen érdemes körülnézni, mielőtt döntést hozna.

30th Street Station Philadelphia: Kulináris élmények a közelben

A 30th Street Station Philadelphia környékén számos kulináris élmény várja az utazókat. Az állomáson található éttermek között számos lehetőség áll rendelkezésre, mint például a Cucina Forte, amely olasz ételeket kínál, vagy a BurgerFi, amely burgereket és sült krumplit kínál. A környéken számos más étterem is található, így mindenképpen érdemes körülnézni, mielőtt döntést hozna.

30th Street Station Philadelphia: Az év legjobb időszaka a látogatásra

A 30th Street Station Philadelphia-ban egész évben érdemes látogatást tenni, de a legjobb időszak a tavasz és az ősz. Ez az időszak kellemes időjárást és számos szabadtéri tevékenységet kínál, mint például a Schuylkill River Trail-en való sétálás vagy a Penn Parkban való piknikezés.

30th Street Station Philadelphia: Tippek az utazóknak

Ha a 30th Street Station Philadelphia-ba látogat, érdemes előre tervezni. Az állomás nagy és könnyen eltévedhet, ezért érdemes előre megnézni a térképet. Az állomáson számos bolt és étterem található, de az árak magasak lehetnek. Ha szeretne pénzt spórolni, érdemes előre készülni, és saját ételeket és italokat vinni magával.

30th Street Station Philadelphia: Hogyan lehet közlekedni a környéken?

A 30th Street Station Philadelphia-ban több lehetőség is van a közlekedésre. Az állomás közelében számos buszmegálló található, és a taxisok is könnyen elérhetőek. Azonban a legjobb módja a közlekedésnek a gyaloglás, mivel a környék nagyon szép és biztonságos.