Agoda Hero Banner

San Jose Művészeti Múzeum közeli szállodák

Böngésszen, hasonlítsa össze az árakat, és fedezze fel kiváló ajánlatainkat ingyenes lemondással

A legjobb 10 szálloda San Jose Művészeti Múzeum közelében

Csillagbesorolás
Értékelési pontszám
Kiemelt válogatásunk
Ár szerint növekvő
Közel az alábbihoz
Legjobbra értékelt
Hyatt Place San Jose
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. 24 órás recepció
  3. Fitneszközpont
  4. Bár
  5. Csomagmegőrző
  6. Háziállat megengedett
  7. Nemdohányzó szobák
  8. Napi takarítás
"Good staff good location big room"
8.4

Nagyszerű

99 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
1 543 HKD
Hotel De Anza
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Internet-hozzáférés
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Bár
  6. Csomagmegőrző
  7. Háziállat megengedett
  8. Mosoda
7.7

Nagyon jó

22 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
1 374 HKD
Four Points by Sheraton San Jose Downtown
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Bár
  7. Családi szoba
  8. Csomagmegőrző
"This was a nice hotel to stay in while visiting San Jose."
7.9

Nagyon jó

67 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
1 447 HKD
TownePlace Suites by Marriott San Jose Downtown
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Golfpálya [3 km-en belül]
  6. Családi szoba
  7. Csomagmegőrző
  8. Háziállat megengedett
Átl. éjszakánkénti ár
2 046 HKD
Signia by Hilton San Jose
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Internet-hozzáférés
  2. Úszómedence
  3. Parkoló
  4. 24 órás recepció
  5. Fitneszközpont
  6. Étterem
  7. Bár
  8. Szauna
"How the staff really kind, understanding and very helpful."
8.6

Nagyszerű

53 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
2 672 HKD
The Westin San Jose
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Parkoló
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Bár
  7. Csomagmegőrző
  8. Háziállat megengedett
"Beautiful lobby, great decor, good food"
7.7

Nagyon jó

33 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
2 057 HKD
San Jose Marriott
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Internet-hozzáférés
  2. Úszómedence
  3. 24 órás recepció
  4. Fitneszközpont
  5. Étterem
  6. Bár
  7. Golfpálya
  8. Csomagmegőrző
"Clean room"
8.9

Nagyszerű

17 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
2 665 HKD
AC Hotel San Jose Downtown
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Úszómedence
  3. Parkoló
  4. 24 órás recepció
  5. Fitneszközpont
  6. Étterem
  7. Bár
  8. Golfpálya
9.1

Kitűnő

13 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
1 874 HKD
The Flamingo Motel San Jose
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Ingyenes parkolás
  3. 24 órás recepció
  4. Csomagmegőrző
  5. Nemdohányzó szobák
  6. Napi takarítás
  7. Légkondicionálás a közös helyiségekben
  8. Fax
"Nice location with reasonable price and quite environment"
8

Nagyszerű

25 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
658 HKD
Hilton San Jose
San Jose Művészeti Múzeum, San Jose Városközpont - Megtekintés térképen
  1. Ingyenes wifi
  2. Úszómedence
  3. Parkoló
  4. 24 órás recepció
  5. Fitneszközpont
  6. Étterem
  7. Bár
  8. Golfpálya
"The room was spacious and clean, with a great view."
8.2

Nagyszerű

42 értékelés

Átl. éjszakánkénti ár
2 473 HKD

Gyakran ismételt kérdések

Mennyi egy San Jose Művészeti Múzeum közeli szálloda átlagos ára?

Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 3 csillagos szálloda átlagos ára 70545 HUF. Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 4 csillagos szálloda átlagos ára 68446 HUF. Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 5 csillagos szálloda átlagos ára 92649 HUF.

Mennyi egy San Jose Művészeti Múzeum közeli szálloda átlagos ára erre a hétvégére?

Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 3 csillagos szálloda átlagos ára erre a hétvégére 67652 HUF. Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 4 csillagos szálloda átlagos ára erre a hétvégére 60216 HUF. Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 5 csillagos szálloda átlagos ára erre a hétvégére 83673 HUF.

Mennyi egy San Jose Művészeti Múzeum közeli szálloda átlagos ára ma éjszakára?

Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 3 csillagos szálloda átlagos ára ma éjszakára 71538 HUF. Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 4 csillagos szálloda átlagos ára ma éjszakára 67531 HUF. Egy San Jose Művészeti Múzeum közeli 5 csillagos szálloda átlagos ára ma éjszakára 97381 HUF.

Melyek a legnépszerűbb San Jose Művészeti Múzeum közeli szállodák?

A legnépszerűbb San Jose Művészeti Múzeum közé tartoznak a következő szálláshelyek: Hyatt Place San Jose, Hotel De Anza, Four Points by Sheraton San Jose Downtown.

Melyek a párok körében legnépszerűbb San Jose Művészeti Múzeum közeli szállodák?

A párok, akik San Jose Művészeti Múzeum közeli szállást foglaltak, kiválóra értékelték a következőket: Hyatt Place San Jose, Hotel De Anza, Four Points by Sheraton San Jose Downtown.

Melyek a családok körében legnépszerűbb San Jose Művészeti Múzeum közeli szállodák?

A családdal utazók, akik San Jose Művészeti Múzeum közeli szállást foglaltak, kiválóra értékelték a következőket: Hyatt Place San Jose, Hotel De Anza, Four Points by Sheraton San Jose Downtown.

Melyik San Jose Művészeti Múzeum közeli szállodákból nyílik a legjobb kilátás?

Azok a visszaigazolt vendégek, akik San Jose Művészeti Múzeum közeli szálláshelyen szálltak meg, kitűnőre értékelték a kilátást itt: Hyatt Place San Jose, Signia by Hilton San Jose és San Jose Marriott.

Melyik San Jose Művészeti Múzeum közeli szállodákban a legjobb a reggeli?

Azok a visszaigazolt vendégek, akik San Jose Művészeti Múzeum közeli szálláshelyen szálltak meg, kitűnőre értékelték a reggelit itt: Hyatt Place San Jose, Pacific Motor Inn és Hotel De Anza.

San Jose Művészeti Múzeum látványosságai


San Jose Művészeti Múzeum – További részletek

San Jose Művészeti Múzeum: Látogasson el az Egyesült Államokban található múzeumba

Ha szeretne egy izgalmas és kulturális kirándulást tenni az Egyesült Államokban, akkor a San Jose Művészeti Múzeumot érdemes meglátogatnia. Ez a múzeum San Jose városában található, és a világhírű műalkotásokat kínálja az ide látogatóknak.

San Jose Művészeti Múzeum: Érdekességek és tippek látogatóknak

A San Jose Művészeti Múzeumot 1969-ben alapították, és azóta is a város egyik legnépszerűbb látványossága. A múzeum gyűjteménye modern és kortárs műalkotásokat tartalmaz, amelyeket az egész világból szereztek be. A múzeum különlegessége, hogy rendszeresen tartanak itt kiállításokat, amelyek bemutatják az új művészeti irányzatokat és a legújabb művészeti trendeket. Ha ellátogat a múzeumba, akkor érdemes tudnia, hogy a belépés ingyenes az első csütörtökönként. Ha szeretne kényelmesen és zökkenőmentesen bejutni a múzeumba, akkor javasoljuk, hogy előzetesen foglalja le a jegyét. Az Agoda.com oldalán keresztül egyszerűen és gyorsan lefoglalhatja a jegyét, és élvezheti a San Jose Művészeti Múzeum látványát.

San Jose Művészeti Múzeum: Hol érdemes megszállni a közelben?

Ha szeretne közel lenni a San Jose Művészeti Múzeumhoz, akkor érdemes olyan szállást választania, amely a múzeum közelében található. A Hotel Rose Garden egy például egy remek választás lehet. Ez a hotel mindössze 10 perces sétára található a múzeumtól, és kényelmes és modern szobákat kínál az ide látogatóknak. Ha szeretne több lehetőséget is megismerni, akkor az Agoda.com oldalán található szállások közül választhat.

San Jose Művészeti Múzeum: Mit érdemes enni a közelben?

Ha szeretne finom ételeket kóstolni a San Jose Művészeti Múzeum közelében, akkor érdemes ellátogatnia a The Table nevű étterembe. Ez az étterem a helyi ételekre specializálódott, és remek ételeket kínál a látogatóknak. Ha inkább a gyorséttermeket részesíti előnyben, akkor az In-N-Out Burger étteremben kóstolhatja meg a híres hamburgereket.

San Jose Művészeti Múzeum: Hogyan utazhatunk a múzeumhoz?

Ha szeretne a San Jose Művészeti Múzeumhoz utazni, akkor több lehetősége is van. Az autóval érkezőknek érdemes tudniuk, hogy a múzeum közelében található egy parkoló, ahol ingyenesen parkolhatnak. Ha inkább a tömegközlekedési eszközöket részesíti előnyben, akkor a városi buszokkal és a villamossal is elérheti a múzeumot.

San Jose Művészeti Múzeum: Foglaljon szállást az Agoda.com segítségével

Ha szeretne kényelmesen és egyszerűen szállást foglalni a San Jose Művészeti Múzeum közelében, akkor az Agoda.com oldalán található szállások közül választhat. Az oldalunkon számos kényelmes és modern szállást találhat, amelyek mindössze néhány percre találhatók a múzeumtól. A szállások között megtalálhatja a Hotel Rose Garden-t, amely egy remek választás lehet az ide látogatóknak.

San Jose Művészeti Múzeum: Az év legjobb időszaka a látogatásra

Ha szeretne a San Jose Művészeti Múzeumhoz látogatni, akkor érdemes tudnia, hogy az év bármely szakaszában látogatható. Azonban, ha szeretne elkerülni a nagy tömeget, akkor érdemes a nyári hónapokat elkerülni. A legjobb időszak a látogatásra az őszi és a tavaszi hónapokban van, amikor a városban kellemes az időjárás.

San Jose Művészeti Múzeum: Szórakoztató dolgok a múzeum közelében

Ha szeretne szórakozni a San Jose Művészeti Múzeum közelében, akkor érdemes ellátogatnia a Santana Row nevű bevásárlóközpontba. Ez a bevásárlóközpont a város egyik legnépszerűbb látványossága, és számos üzletet, éttermet és szórakozási lehetőséget kínál az ide látogatóknak.

San Jose Művészeti Múzeum: Tippek az utazáshoz és a látogatáshoz

Ha szeretne ellátogatni a San Jose Művészeti Múzeumba, akkor érdemes előzetesen megtervezni az utazást és a látogatást. Javasoljuk, hogy foglalja le a jegyét előre az Agoda.com oldalán, és válasszon egy olyan szállást, amely a múzeum közelében található. Ha autóval érkezik, akkor érdemes tudnia, hogy a múzeum közelében található egy ingyenes parkoló, ahol parkolhat. Ne feledje, hogy a múzeum látogatása ingyenes az első csütörtökönként!