Pangsapuri/Flat

Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper (End Unit Condo at Wind Tagaytay - City & Lake View)

4 bintang daripada 5
Tagaytay Pusat Bandar, Tagaytay, Filipina

Mulakan perjalanan anda ke permulaan yang baik dengan menginap di hartanah ini, yang menawarkan wi-fi percuma di dalam semua bilik. Terletak secara strategik di Tagaytay Pusat Bandar, membolehkan anda mengakses dan berdekatan dengan tarikan dan tarikan tempatan. Bertaraf 4 bintang, hartanah berkualiti tinggi ini menyediakan tetamu dengan akses kepada kolam renang dalam, urutan dan kolam renang luar di lokasi.

Sorotan

di dalam pusat bandar

kaunter pendaftaran [24 jam]

900 meter ke Sky Ranch

Wi-Fi percuma semua bilik

penyaman udara

Ruang & bilik
Pangsapuri/Flat
(Saiz bilik: 29 m²/312 kaki)
Studio / 1 bilik tidur
Bilik mandi
Dapur
Bilik 1
1 Katil Double, 1 Katil Queen
Ruang bersama
1 Katil Sofa
Bilik mandi dan peralatan mandian
kelengkapan tandas
Dapur
Masak sendiri
dapur penuh, kopi segera percuma

Fasiliti

Wi-Fi Percuma

Kolam renang

tempat letak kereta

kaunter pendaftaran [24 jam]

Urutan

Perkhidmatan shuttle

Kolam renang (kanak-kanak)

Dapur

Tarikh anda mendapat permintaan ramaiPengguna membuat tempahan di Tagaytay setiap 3 minit di Agoda.com
Lokasi 9.0
Kebersihan 7.8
Kemudahan 7.8
Perkhidmatan 7.7

Berdasarkan 27 ulasan sahih

Lokasi

9.0

Kebersihan

7.8

Kemudahan

7.8

Perkhidmatan

7.7

Berbaloi dengan harg...

7.1

Daftar masuk:

15:00 hingga 00:00

Daftar keluar:

sehingga 12:00
DI PETA

9.0Menakjubkan

Skor lokasi

Lokasi luar biasa - di dalam pusat bandar
Luar biasa untuk berjalan kaki
Maklumat lanjut tentang berjalan
Tempat Letak Kereta
Tersedia
Tempat dalam jarak berjalan kaki
SM Hypermart Tagaytay
230 m
Nurture Spa
460 m
Pasaraya Robinson
530 m
Tagaytay Sports Center / Tagaytay Permanent Evacuation Center
560 m
Mercu tanda popular
Sky Ranch
930 m
Ayala Malls Serin
1.8 km
Summit Ridge Promenade
2.3 km
Taal Lake
3.3 km
Puzzle Mansion Bed & Breakfast
4.3 km
Mercu tanda terdekat
Hotel Parking
460 m
Ospital Ng Tagaytay
480 m
DOH Treatment and Rehabilitation Center
510 m
Tagaytay Sports Complex
540 m
Basement Parking
550 m

Maklumat berguna

Berbaloi dengan harga7.1
Jarak ke pusat bandar2.5km
Rating lokasi9.0
Lapangan terbang terhampirLapangan Terbang Antarabangsa Ninoy Aquino (MNL)
Jarak ke lapangan terbang46.5 km

Bilik tersedia di Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper

Pangsapuri (Apartment)
...
  • Pemandangan: Tasik (pemanda...
  • Saiz bilik: 29 m²/312 kaki
  • 1 Katil Double dan 1 Katil ...
Masuk tarikh untuk lihat harga

Soalan Lazim

Semasa bercuti bersama keluarga, anak-anak anda juga boleh menikmati keseronokan di kemudahan sukan dan rekreasi yang ditawarkan di Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper yang termasuk taman permainan kanak-kanak dan kolam renang (kanak-kanak).

Polisi Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper mengenai tempat tidur kanak-kanak menganggap tetamu berusia 13 tahun ke atas sebagai dewasa, dan oleh itu perlu menggunakan katil tambahan yang akan dikenakan caj tambahan. Anda boleh mendapatkan maklumat lanjut mengenai polisi kanak-kanak dan julat umur yang khusus untuk penginapan ini dengan menyemak bahagian Polisi penginapan di halaman penginapan untuk maklumat lanjut.

Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper dibina pada 2015.

Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper mempunyai sejumlah 1 bilik.

Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper boleh berkomunikasi dalam sehingga 2 bahasa, termasuk Bahasa Inggeris untuk tetamu yang memilih menggunakan bahasa ini. Sila rujuk bahagian Kemudahan dan fasiliti di bawah kategori Bahasa yang dituturkan untuk mengetahui bahasa lain yang disokong oleh penginapan ini.

Keluarga dengan anak kecil yang telah menginap di penginapan ini telah memberi Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper rating purata sebanyak 7.9. Anda boleh mencari ulasan dan ulasan pelanggan yang lebih terperinci dengan menapis jenis pengembara tertentu di bahagian ulasan.

Kereta api, metro atau stesen bas paling dekat ialah Tagaytay Olivarez Plaza Bus Stop, berjarak 2668.46 meter dari Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper.

Pilihan membeli-belah di kawasan Tagaytay Pusat Bandar di Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper termasuk Ayala Malls Serin, Pusat Beli-belah Ayala Serin, dan Summit Ridge Promenade.

Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper terletak di Tagaytay Pusat Bandar, yang menjadikannya dekat dengan pemandangan semula jadi termasuk Taal Lake.

Lapangan terbang yang paling dekat dengan Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper ialah Lapangan Terbang Antarabangsa Ninoy Aquino, 46.0 km jauh.

Maklumat lanjut Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper

Maklumat lanjut Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper

The 28.52 sqm 1BR unit is an end unit so you get the view of the amenities and the Taal Lake as well. So while you dine or take your brunch, nature will be close to you.
WiFi access is also available with landline phone for your local delivery needs.

View of the Taal Lake
5 minutes away from Sky Ranch
In front of Josephine's Restaurant
BDO Bank on site
ACE Hardware
7-Eleven
Ersao
DQ
Weber's
Pizza Hut
Gerry's Grill
Robinson's Supermarket
Bag of Beans
Starbucks

sembunyikan
Hos

Ameniti dan fasiliti

Sangat Bagus7.8

Fasiliti

Bahasa Digunakan
  • bahasa Inggeris
  • Filipina
Mesra OKU
  • Mesra kerusi roda 
Hiburan
  • TV
  • Wi-Fi 
Keselesaan
  • linen
  • Penyaman udara
Makan, Minum, Makanan Ringan
  • dapur
  • Kopi atau teh 
Aktiviti Menarik, Cara untuk Bersantai
  • Kolam renang 
Bilik mandi dan peralatan mandian
  • Kelengkapan tandas
Perkhidmatan dan Kemudahan
  • Lif 
Pakaian dan Dobi
  • Almari 
  • Mesin basuh 
  • Mesin pengering 
  • Seterika 
Ciri keselamatan
  • Alat pemadam api 
  • Pengesan asap 
Akses
  • Pembaz/interkom wayarles 
  • pengawal keselamatan 24 jam
Pengangkutan
  • tempat letak kereta [di lokasi]

Lokasi

Tagaytay Pusat Bandar, Tagaytay, Filipina

Menakjubkan9.0

Lokasi

lapangan terbang berhampiran
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Ninoy Aquino (MNL)
    46.5 km
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Clark (CRK)
    127.6 km
Pengangkutan awam
  • Tagaytay Olivarez Plaza Bus Stop
    2.7 km
  • San Agustin Bus Terminal
    4.4 km
hospital & klinik
  • Ospital Ng Tagaytay
    480 m
Beli-Belah
  • Ayala Malls Serin
    1.8 km
kedai runcit
  • 7 Eleven
    200 m
ATM
  • Mesin ATM disediakan

Berhampiran

Mercu tanda popular
  • Sky Ranch
    930 m
  • Ayala Malls Serin
    1.8 km
  • Summit Ridge Promenade
    2.3 km
  • Taal Lake
    3.3 km
  • Puzzle Mansion Bed & Breakfast
    4.3 km
  • Museo Orlina Museum
    4.7 km
  • Picnic Grove
    6.4 km
  • Our Lady of Manaoag at Tierra de Maria
    7.3 km
  • People's Park in the Sky
    9.6 km
  • Gunung Berapi Taal
    11.5 km
Mercu tanda berhampiran
  • SM Hypermart Tagaytay
    230 m
  • Nurture Spa
    460 m
  • Hotel Parking
    460 m
  • Ospital Ng Tagaytay
    480 m
  • DOH Treatment and Rehabilitation Center
    510 m
  • Pasaraya Robinson
    530 m
  • Tagaytay Sports Complex
    540 m
  • Basement Parking
    550 m
  • Tagaytay Sports Center / Tagaytay Permanent Evacuation Center
    560 m
  • The Cliffhouse
    600 m
Jarak yang ditunjukkan adalah jarak lurus pada peta. Jarak perjalanan sebenar mungkin berbeza-beza.

Polisi penginapan

No smoking No pets allowed No parties No loitering in parking or common areas Maximum 6 guests

Maklumat berguna

Daftar masuk/Daftar keluar
  • Daftar Masuk Dari: 15:00
  • Daftar Keluar Hingga: 12:00
  • Daftar masuk sehingga: 00:00
Pengangkutan
  • Jarak dari pusat bandar: 2.5km
  • Masa ke lapangan terbang (minit): 90
Ekstra
  • Caj sarapan (melainkan termasuk dalam harga bilik): 130 PHP
Penginapan
  • Hotel dibina pada: 2015
  • Bilik / tingkat tidak merokok: No
Tempat letak kereta
  • Bayaran letak kereta sehari: 150 PHP

Ulasan dari pengunjung sebenar Pangsapuri 29 m² dengan 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi peribadi di Tagaytay City Proper

Disediakan oleh pengunjung sahih dari

Agoda logo
7.9
  • Skor Lokasi 9 daripada 10 dan skor tinggi di Tagaytay
    Lokasi9.0
  • Skor Kebersihan 7.8 daripada 10
    Kebersihan7.8
  • Skor Kemudahan 7.8 daripada 10 dan skor tinggi di Tagaytay
    Kemudahan7.8
  • Skor Perkhidmatan 7.7 daripada 10 dan skor tinggi di Tagaytay
    Perkhidmatan7.7
  • Skor Berbaloi dengan harga 7.1 daripada 10
    Berbaloi dengan harga7.1
Skor tinggi untuk Tagaytay

Markah

9+ Luar Biasa (3)
8-9 Cemerlang (0)
7-8 Sangat Bagus (2)
6-7 Bagus (1)
<6 Kurang Memuaskan (4)
Jenis Tetamu
Bahasa
Tunjuk 10 komen dari tetamu sebenar
Ditukar kepada halaman ulasan 1
  1. 8.0
    Cemerlang
    Junafel dari Filipina
    Keluarga dengan anak kecil
    Pangsapuri
    Menginap 2 malam di Disember 2023

    “Ideal for family”

    The room is ideal for family with 4 - 5 members. It has induction cooker. The kitchen set is complete with rice cooker, electric kettle, microwave, kettle, pans, plate, cups, spoons and forks. Aside from the bed, it has extra foton. It has washing machine, iron and ironing board. It is in Tower 4 so it doesn't have veranda. Also, discuss with owner / guide policies on the use of other facilities of SMDC prior to your visit.

    Diulas 27 Disember 2023
  2. 5.2
    Peñafrancia dari Filipina
    Keluarga dengan anak kecil
    Pangsapuri
    Menginap satu malam di April 2023

    “If you don't have other options, go for this unit”

    Unit is ok, however, caretaker is not so attentive to inquiries. This made the stay somewhat unpleasant.

    Diulas 30 April 2023
  3. 2.8
    Timothy dari Filipina
    Keluarga dengan anak kecil
    Pangsapuri
    Menginap 2 malam di April 2023

    “Tagaytay April 2023 ”

    “Beware of the host who accomodates the guests. They have lack in orientation and honesty. The room was so Dusty that me and my children had experienced nasal allergies that’s why we change the curtains right away. The host is harrassing us through text messages that the curtain was missing and we must know where it is. NO DRINKING WATER. It does not have any drinking water nor empty gallons to use for. Besides the unit is good as it gives a PARTIAL view of taal. But the thing is the trash management is so bad. The host tells that we can put our garbage bag in front of the unit in corridor. But after we are going to check out, we are harassed by the guard on the lobby saying that we had a violation for the trash disposal. Hence we must pay 500 pesos for it. We strongly disagree because we are just obeying the order of the host to put the trash in the corridor as she said that on us for two times. A matter of fact we had cleaned the unit well before we check out. The host denies and still accusing us of disorganized trash diaposal eventough it’s her fault of not indicating the right rules in the premises. The HOST DOES NOT OWN THEIR MISTAKE. They insist that we must pay for our uncommitted mistake eventough the host are the one’s to blame for giving us the wrong instructions as we check in there. Just be aware for these kind of hosts and make sure that they will give you the precise details on the picture into the real one’s. The owner must hire an honest host. Because when they don’t. Their gonna loose off that customers for what kind of disappointing treatment they would recieve. Over all beware of the girl host who accomodates this unit for it can lie on you and take advantage of it, especially to me because i am a foreigner. Have it a try and see it for yourself this Host and Unit.

    Diulas 07 April 2023
  4. 3.6
    Jason dari Filipina
    Pasangan
    Apartmen 1-Bilik Tidur dengan Pemandangan Tasik
    Menginap satu malam di Februari 2023

    “Not a good room to stay including the service ”

    We had a terrible experience here from moving in and moving out. We waited more than an hour for check in because they were still cleaning the unit and had to forward an authorized email. When we checked out at 9am where we had issues with their water heater so we checked out around 9:30 or 45 the girl Nancy was not friendly at all because she had to wait outside. I said Good morning and just ignored me. I think she forgot she let us wait more than an hour at check in, the nerve. Regarding the stay, there is always fire alarms going off which was too loud for minutes on end. Inside the room where leftovers on the ref when we checked in, I immediately threw them away. Talk about a red flag already. When you open the cabinet it is full of their stuff that is locked, how is a guest supposed to use it. Tv is so small and the sofa is facing and table is facing the other way so we cannot use it at all. Their lamp has white light and you have to re arrange everything to the nearest socket. I had to carry the microwave to the nearest socket as they placed it on top of the ref without any extension wires or plugs. I did not use the stove or any utensils and when you check in they ask for 1,000 pesos deposit which was not included on their Agoda Booking so be warned. They will caught you off guard with this as no one will tell you. When you check out you are like a child that need the permission of Nancy because you gave a 1,000 pesos deposit that she will give you after checking out the unit for damages. Air-conditioning was placed on the living room so no air-conditioning on the room so you have to keep the door open with no choice. Room was not as clean as I would hope especially near the windows which I don't think they check at all. Rags where wet which I think they used and just left for the next guest to use. The only good thing it is near our destination which was Sky Ranch but it it not worth it. Better check out other listings. They offer way less for more value. I

    Diulas 28 Februari 2023
  5. 6.4
    Baik
    Ma.catherine dari Filipina
    Keluarga dengan anak kecil
    Pangsapuri
    Menginap satu malam di Januari 2023

    “Not the lake view”

    End unit but no balcony to stay and see the lake view. I wont suggest this unit if you want the unit with balcony for coffee and see the view of the lake.

    Diulas 29 Januari 2023
Ditukar kepada halaman ulasan 1

Penginapan ini popular. Jangan sampai terlepas!