select your dateSila masukkan tarikh daftar masuk anda untuk melihat harga
Sawadee Homestay at 54
Standard Double atau Twin Sawadee Homestay at 54
Lobi Sawadee Homestay at 54
Kolam renang [terbuka] Sawadee Homestay at 54
Lihat semua 24 gambar

Sawadee Homestay at 54

Wiang, Chiang Khong (Chiang Rai), Thailand - DI PETA
agodaHomes
Wi-Fi Percuma
DI PETA
Mercu tanda berhampiran
Amy & Family 580 m
The Hub Pub 1.1 km
Wat Phra Kaew 1.3 km
Pharmacy 1.6 km
A Yun Kam Clinic 2.4 km
Tesco Lotus Supermarket 3.8 km
Ban Huoeisay Airport 4.1 km
Somdet Phra Yuphrarat Chiangkhong Hospital 4.3 km
Wat Luang 14.2 km
Dongluang Health Promotion Hospital 14.2 km

6.9

Baik

Skor lokasi

ParkingPERCUMA
Hygiene Plus
Penginapan ini mempunyai langkah-langkah kebersihan berikut yang dipilih dan diperakui sendiri.Maklumat lanjut
Ciri-Ciri Keselamatan
disinfeksi harian
Peralatan Pencegahan
pensanitasi tangan
  • Pengangkutan lapangan terbang

  • Wi-Fi percuma semua bilik

  • beranda/teres

  • taman

  • khidmat dobi

Lebih murah berbanding 89% daripada semua penginapan di Chiang Khong (Chiang Rai) sepanjang 24 jam lepas.Dibandingkan dengan 35 Chiang Khong (Chiang Rai) penginapan di Agoda pada pelbagai tarikh
Berbaloi dengan harga7.8
Jarak ke pusat bandar4.3 km
Rating lokasi6.9

Bilik tersedia di Sawadee Homestay at 54

Sangat bagus
Keselesaan bilik & kualiti
8.0
Standard Double atau Twin (Standard Double or Twin)
...
  • Saiz bilik: 12 m²/129 kaki
  • Pemandangan: Sungai
  • 2 Katil Single atau 1 Katil...
Masuk tarikh untuk lihat harga
Bilik Standard Triple (Standard Triple Room)
...
  • Saiz bilik: 28 m²/301 kaki
  • Pemandangan: Taman
  • 1 Katil Single dan 1 Katil ...
Masuk tarikh untuk lihat harga
Bilik Triple (Tiada Tingkap) (Triple Room (No Window))
...
    Masuk tarikh untuk lihat harga
    Standard Triple Room (1 Double Bed & 1 Single Bed)
    ...
      Masuk tarikh untuk lihat harga
      Room Assigned on Arrival
      ...
        Masuk tarikh untuk lihat harga
        Standard Room (No Window,Area:12)
        ...
          Masuk tarikh untuk lihat harga
          Room Assigned on Arrival
          ...
            Masuk tarikh untuk lihat harga
            Triple Room (1 Double Bed And 1 Twin Bed)
            ...
              Masuk tarikh untuk lihat harga

              Soalan Lazim

              Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Sawadee Homestay at 54?

              Daftar masuk adalah dari 12:00 PM. dan masa daftar keluar adalah sehingga 12:00 PM. Anda boleh memohon daftar masuk awal atau daftar keluar lewat semasa membuat tempahan, tertakluk kepada ketersediaan. Tetamu yang mendaftar masuk atau keluar sebelum atau selepas tempoh khusus boleh dikenakan bayaran tambahan. Homestay menawarkan khidmat penyimpanan bagasi kepada tetamu sebelum pendaftaran masuk dan selepas pendaftaran keluar. Meja depan sentiasa dibuka pada siang hari atau malam.

              Bagaimana untuk ke Sawadee Homestay at 54?

              Sawadee Homestay at 54 mudah diakses dari lapangan terbang. Malah, anda juga boleh menempah pemindahan lapangan terbang lebih awal dengan caj tambahan sebanyak 1500 THB. Gunakan ruang "Permintaan Khas" di halaman tempahan untuk memaklumkan homestay anda ingin perkhidmatan pengangkutan, dan mereka akan menghubungi anda menerusi perkhidmatan mesej Agoda. Jika anda menginap di Sawadee Homestay at 54 anda juga boleh bersiar-siar di kawasan sekitar hotel menerusi perkhidmatan shuttle yang disediakan homestay. Untuk mereka yang membawa kereta sendiri, Sawadee Homestay at 54 mempunyai tempat letak kereta di lokasi, dan juga tempat letak kereta berhampiran jika penuh. Tempat letak kenderaan adalah percuma untuk tetamu.

              DI PETA
              Jelajah kawasan sekitar
              Diskaun 30% dengan Tawaran Khas Agoda!

              Harga jatuh selepas anda masuk!

              Masuk sekarang
              Rating keseluruhan

              7.5

              Sangat Bagus
              17 ulasan
              Kebersihan
              7.6
              Kemudahan
              6.7
              Lokasi
              6.9
              Baca semua ulasan >
              Maklumat lanjut Sawadee Homestay at 54

              Maklumat lanjut Sawadee Homestay at 54

              Sawadee Homestay at 54, terletak di Wiang, Chiang Khong (Chiang Rai), merupakan satu pilihan popular bagi para pelawat. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

              Di Sawadee Homestay at 54, segala usaha dilakukan untuk membuatkan tetamu berasa selesa. Oleh yang demikian, hotel ini menyediakan perkhidmatan dan kemudahan yang terbaik. Ketika menginap di hartanah yang indah ini, para tetamu boleh menikmati Wi-Fi percuma semua bilik, meja depan 24 jam, Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta, pengangkutan lapangan terbang.

              Masuklah ke salah satu dari 10 bilik tetamu kami dan tenangkan hati anda dengan pelbagai kemudahan seperti internet wayarles, internet wayarles (percuma), penyaman udara, beranda/teres, telefon yang boleh didapati di beberapa bilik terpilih. Sepanjang hari anda boleh menikmati suasana yang santai dengan kolam renang terbuka, rumah urut, kolam renang (kanak-kanak), taman. Apapun alasan anda untuk melawat Chiang Khong (Chiang Rai), Sawadee Homestay at 54 adalah tempat yang sempurna untuk percutian yang menyeronokkan dan menarik.

              sembunyikan

              Apa yang ditawarkan

              sembunyikan

              Polisi tetamu Penginapan

              sembunyikan

              Maklumat Berguna

              sembunyikan

              Ulasan dari Sawadee Homestay at 54 pengunjung sebenar

              Disediakan oleh pengunjung sahih dari Agoda
              7.5
              /
              10
              Sangat Bagus
              Kebersihan7.6
              Kemudahan6.7
              Lokasi6.9
              Kualiti dan keselesaan bilik8.0
              Perkhidmatan8.6
              Berbaloi dengan harga7.8
              Skor tinggi untuk Chiang Khong (Chiang Rai)
              Markah
              9+ Luar Biasa (1)
              8-9 Cemerlang (2)
              7-8 Sangat Bagus (1)
              6-7 Bagus (1)
              <6 Kurang Memuaskan (3)
              Waktu dalam tahun
              Mac - Mei (2)
              Jun - Ogo (2)
              Sep - Nov (1)
              Dis - Feb (3)
              Semua jenis pengunjung (17)
              Semua bahasa
              Tunjuk 8 komen dari tetamu sebenar
              8.8
              Hebat
              Barry dari United Kingdom
              Pengembara solo
              Standard Double atau Twin
              Menginap 2 malam di Februari 2020

              Fantastic place to relax”

              A brilliant choice for relaxing and getting away from the tourist trail. Staff were friendly and everything about the place just felt safe and relaxing.

              Diulas 23 Februari 2020

              Lihat promosi bilik

              10.0
              Sangat Hebat
              Jason dari Amerika Syarikat
              Pasangan
              Standard Double atau Twin
              Menginap satu malam di Disember 2016

              Friendly and comfortable ”

              Great location on the river and free bikes to ride along the river walk! Excellent value and friendly staff. a wonderful stay!

              Diulas 17 Februari 2017

              Lihat promosi bilik

              7.7
              Sangat Bagus
              Robert dari Thailand
              Pasangan
              Standard Double atau Twin
              Menginap satu malam di Mac 2016

              good enough”

              owner

              gr8

              Diulas 21 Mac 2016

              Lihat promosi bilik

              8.3
              Hebat
              Malte dari Jerman
              Pasangan
              Standard Double atau Twin
              Menginap satu malam di November 2014

              Ss”

              Quiet, nice Place, Free biks, free Transfer to the town, busstation and back

              Just 1 Night - ok

              Diulas 30 November 2014

              Lihat promosi bilik

              3.2
              XIAOJIE dari China
              Keluarga dengan anak kecil
              Standard Double atau Twin
              Menginap satu malam di Mei 2017

              性价比不高”

              预定之前看了很多点评,大家都说楼主很热情会免费车站接送。我们是没这运气。客栈离车站两三公里,不在市中心但客栈有提供自行车。因为孩子喜欢游泳选了这家,可是泳池不可用很小很脏,是个蛙池。我们一家两大两小定了双人间,老板主动给了我们家庭间。除了这一点没看到他其他热情的地方。而且一开始还说要加100株如果要空调,差点火了。不推荐这家不方便,里老挝边界远里吃饭餐厅也有一定的距离,价格还比市中心贵。

              Diulas 11 Mei 2017

              Lihat promosi bilik

              4.8
              Toshio dari Jepun
              Pengembara solo
              Standard Double atau Twin
              Menginap satu malam di Januari 2016

              まぁーこんなもんでしょう”

              ファイサーイの旧国境検査所の近くですが、安いほうの部屋はメコン川が見渡せる部屋です。ただし、古いのでそれなりです。贅沢を求めなければ快適に過ごせます。食事はかなり離れたところに行くことになり、歩くと20分は覚悟しなければなりません。朝食は親父が準備するパン・コーヒー・バナナぐらい(?私は朝食なしで・・・)近年にない寒波の時に宿泊し毛布を3枚使いました。満室だったら凍えて死んでいたでしょう。親父にバス停までは送ってもらいました。

              Diulas 31 Januari 2016

              Lihat promosi bilik

              4.0
              Jj dari Thailand
              Pengembara solo
              Standard Double atau Twin
              Menginap satu malam di Jun 2019

              좋지 못합니다.”

              정말 잘곳이 없다면 ... 생명의 위협이나 천재지변 , 지진, 화산폭발 , 고립 , 쓰나미 등이 아니라면 다른곳도 알아보세요

              Diulas 02 September 2019

              Lihat promosi bilik

              7.0
              Sangat Bagus
              Sara dari Belanda
              Keluarga dengan anak remaja
              Standard Double atau Twin
              Menginap satu malam di Jun 2015

              Idyllisch verblijf”

              Uitzicht over de Mekong, de veranda met lekkere ligstoelen, de fietsen die we gratis konden gebruiken.

              Een mooie houten homestay, die van alle gemakken voorzien is. Een schitterend uitzicht over de Mekong alwaar je vanuit je balkon op een ligstoel kan genieten. Een fijne plek om bij te komen. Desalniettemin is het een eind van het centrum van Chiang Khong af dus de fietsen die je gratis mag gebruiken zijn ook wel echt nodig. Geen ontbijt inbegrepen of beschikbaar, geen water op de kamer en veel voorbij scheurende brommertjes die je nachtrust niet ten goede komen, maar verder een prima verblijf!

              Diulas 30 Jun 2015

              Lihat promosi bilik

              Penginapan ini popular. Jangan sampai terlepas!

              Kembali ke hasil carian

              Pilih bilik

              |

              Tutup

              null