9.5

Sangat Hebat
/10
( 4 ulasan)Lihat ulasan tetamu
DI PETA

9.0

Sangat Hebat

Skor lokasi

Lokasi luar biasa
Tempat Letak Kereta
Tersedia
Mercu tanda berhampiran
L'ELIXIR parfumerie 1.5 km
Place Menelik 1.6 km
Sada Mosque 1.7 km
Lapangan Terbang Antarabangsa Djibouti-Ambouli 6.3 km
Lapangan Terbang Tadjoura 32.1 km
Lapangan Terbang Obock 42.5 km
Sing's Paradise Hotel
Bilik Deluxe Sing's Paradise Hotel
Bilik Standard Sing's Paradise Hotel
Bilik Deluxe Sing's Paradise Hotel
Lihat semua 11 gambar
Dibuang daripada Kegemaran
Baru dibina pada 2020
Wi-Fi Percuma

Sing's Paradise Hotel

Lotissement Marabout 346 Bis, Djibouti, Djibouti, Djibouti, 3686 - DI PETA
Hygiene Plus
Penginapan ini mempunyai langkah-langkah kebersihan berikut yang dipilih dan diperakui sendiri.Maklumat lanjut
Ciri-Ciri Keselamatan
Kakitangan terlatih dalam protokol keselamatan
Lihat semua kemudahan
Peralatan Pencegahan
pensanitasi tangan
topeng muka percuma
Kesihatan dan Perubatan
alat pertolongan cemas
  • Pengangkutan lapangan terbang

  • Wi-Fi percuma semua bilik

  • pertukaran mata wang

  • sarapan [percuma]

  • penyaman udara

Berbaloi dengan harga10.0
Rating lokasi9.0

Bilik tersedia di Sing's Paradise Hotel

Bilik Deluxe (Deluxe Room)
Bilik Deluxe (Deluxe Room)
...
  • Saiz bilik: 21 m²/226 kaki
  • Pemandangan: Bandar
  • 1 Katil Double
Masuk tarikh untuk lihat harga
Bilik Standard (Standard)
...
  • Saiz bilik: 17 m²/183 kaki
Masuk tarikh untuk lihat harga

Soalan Lazim

Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di Sing's Paradise Hotel?

Daftar masuk adalah dari 01:00 PM. dan masa daftar keluar adalah sehingga 12:12 PM. Anda boleh memohon daftar masuk awal atau daftar keluar lewat semasa membuat tempahan, tertakluk kepada ketersediaan. Tetamu yang mendaftar masuk atau keluar sebelum atau selepas tempoh khusus boleh dikenakan bayaran tambahan. Hotel menawarkan khidmat penyimpanan bagasi kepada tetamu sebelum pendaftaran masuk dan selepas pendaftaran keluar. Meja depan sentiasa dibuka pada siang hari atau malam.

Bagaimana untuk ke Sing's Paradise Hotel?

Sing's Paradise Hotel mudah diakses dari lapangan terbang. Malah, anda juga boleh menempah pemindahan lapangan terbang lebih awal. Gunakan ruang "Permintaan Khas" di halaman tempahan untuk memaklumkan hotel anda ingin perkhidmatan pengangkutan, dan mereka akan menghubungi anda menerusi perkhidmatan mesej Agoda. Jika anda menginap di Sing's Paradise Hotel anda juga boleh bersiar-siar di kawasan sekitar hotel menerusi perkhidmatan shuttle yang disediakan hotel. Untuk mereka yang membawa kereta sendiri, Sing's Paradise Hotel mempunyai tempat letak kereta untuk tetamu. Tempat letak kereta sendiri disediakan di hotel. Jika anda mencari pengangkutan untuk bersiar-siar di sekitar Djibouti dengan pengangkutan peribadi, hotel boleh mengaturkan perkhidmatan teksi.

Adakah sarapan ditawarkan di Sing's Paradise Hotel?

Mulakan pagi anda dengan pilihan sarapan bufet dan kontinental yang ditawarkan oleh penginapan di Sing's Paradise Hotel. Pilihan jenis makanan termasuk pilihan sarapan asia dan barat disediakan untuk tetamu.

Apakah pilihan makan malam saya di Sing's Paradise Hotel?

Terdapat restoran di lokasi di Sing's Paradise Hotel untuk memudahkan anda. Makanan yang dihidangkan termasuk makan tengah hari, sarapan dan makan malam. Anda boleh pilih pilihan makanan yang luas termasuk asia, antarabangsa dan Cina. Masakan disediakan di bufet semasa waktu operasi. Hidangan ringan seperti pencuci mulut dan kopi atau teh dimasak dengan menggunakan hanya bahan-bahan yang berkualiti.

Adakah acara khas boleh diadakan di Sing's Paradise Hotel?

Acara kecil atau intim seperti parti hari lahir juga boleh dianjurkan.

Apakah polisi merokok di Sing's Paradise Hotel?

Sing's Paradise Hotel membenarkan merokok di sesetengah kawasan dan bukan 100% larangan merokok.

Restoran apakah berhampiran Sing's Paradise Hotel?

Restoran termasuk Restaurant le Santal, Kokeb dan Restaurant le Vietnam yang popular di kawasan sekitar Sing's Paradise Hotel dikenali sebagai Djibouti.

Apakah tempat membeli-belah popular berhampiran Sing's Paradise Hotel?

Terletak di kawasan Djibouti, Sing's Paradise Hotel berdekatan dengan pilihan membeli-belah terbaik seperti L'ELIXIR parfumerie.

Apakah tarikan popular berhampiran Sing's Paradise Hotel?

Tetamu di Sing's Paradise Hotel boleh melawat Sada Mosque dan Place Menelik dengan mudah yang terletak di kawasan Djibouti.

Show more questions
DI PETA
Jelajah kawasan sekitar
Diskaun 30% dengan Tawaran Khas Agoda!

Harga jatuh selepas anda masuk!

Masuk sekarang
Rating keseluruhan

9.5

Sangat Hebat
4 ulasan
Kebersihan
9.5
Kemudahan
9.0
Lokasi
9.0
Baca semua ulasan >
Maklumat lanjut Sing's Paradise Hotel

Maklumat lanjut Sing's Paradise Hotel

Apa yang ditawarkan

sembunyikan

Polisi tetamu Penginapan

sembunyikan

Maklumat Berguna

sembunyikan

Ulasan dari Sing's Paradise Hotel pengunjung sebenar

Disediakan oleh pengunjung sahih dari Agoda
9.5
/
10
Sangat Hebat
Kebersihan9.5
Kemudahan9.0
Lokasi9.0
Perkhidmatan10.0
Berbaloi dengan harga10.0
Skor tinggi untuk Djibouti
Markah
9+ Luar Biasa (1)
8-9 Cemerlang (0)
7-8 Sangat Bagus (0)
6-7 Bagus (0)
<6 Kurang Memuaskan (0)
Waktu dalam tahun
Mac - Mei (0)
Jun - Ogo (1)
Sep - Nov (0)
Dis - Feb (0)
Semua jenis pengunjung (4)
Tunjuk 1 ulasan
10.0
Sangat Hebat
Anthony dari Djibouti
Pasangan
Bilik Deluxe
Menginap 2 malam di Julai 2021

Excellent choice”

Outstanding customer service. Comfortable rooms. Convenient to restaurants and supermarket. Definitely recommend this hotel to anyone.

Diulas 09 Ogos 2021

Lihat promosi bilik

Dear Anthony, Thank you for your review and choosing our hotel. I am happy that you enjoyed your stay and I am looking forward to having you again as a guest in our hotel.

09 Ogos 2021 Dijawab
Sing's Paradise Hotel
Penginapan ini popular. Jangan sampai terlepas!

Kembali ke hasil carian

Pilih bilik

|

Tutup

null