select your dateSila masukkan tarikh daftar masuk anda untuk melihat harga
The Old Dairy Guest House
Bilik Double Termasuk Bilik Mandi Kongsi The Old Dairy Guest House
 The Old Dairy Guest House
 The Old Dairy Guest House
Lihat semua 40 gambar

The Old Dairy Guest House

39a Kempton Road, Liverpool, Edge Hill, Liverpool, United Kingdom, L15 1HE - DI PETA
Wi-Fi Percuma
DI PETA
Mercu tanda popular
Katedral Metropolitan Christ the King 2.3 km
Galeri Seni Walker 3.1 km
Perpustakaan Pusat Liverpool 3.2 km
Muzium Dunia 3.2 km
The Beatles Story 3.8 km
Anfield Stadium 3.8 km
Muzium Maritim Merseyside 3.8 km
Royal Albert Dock Liverpool 3.8 km
Muzium Liverpool Life 4.0 km
Mercu tanda berhampiran
Jones Pharmacy 450 m
Nutricia Staff 530 m
Nutricia Visitors 570 m
Barclays 630 m
Liverpool Aquatics Centre Car Park 770 m
ASDA Smithdown Road 780 m
Edge Hill Train Station 800 m
Smithdown NHS Walk-in 810 m
T.A.K Supermarket 890 m
Edge Hill Health Centre 950 m

8.0

Hebat

Skor lokasi

2.89 kilometer dari pusat bandar
  • 800 m ke pengangkutan awam

  • Wi-Fi percuma semua bilik

  • kawasan merokok

  • Bilik larangan merokok

  • tempat letak kereta

Tarikh anda mendapat permintaan ramaiPengguna membuat tempahan di Liverpool setiap 21 minit di Agoda.com
Berbaloi dengan harga9.0
Jarak ke pusat bandar2.0 Miles
Rating lokasi8.0
Lapangan terbang terhampirLapangan Terbang Liverpool John Lennon (LPL)
Jarak ke lapangan terbang8.8 km

Bilik tersedia di The Old Dairy Guest House

Bilik Double (Double Room)
...
  • Saiz bilik: 13 m²/140 kaki
  • Pemandangan: Jalan
  • 1 Katil Double
Masuk tarikh untuk lihat harga
Bilik Twin (Twin Room)
...
  • Saiz bilik: 15 m²/161 kaki
  • Pemandangan: Jalan
  • 2 Katil Single
Masuk tarikh untuk lihat harga
Bilik Family (2 Dewasa + 2 Kanak-kanak) (Family Room (2 Adults + 2 Children))
...
  • Saiz bilik: 15 m²/161 kaki
  • Pancuran
  • 2 Katil Single dan 1 Katil ...
Masuk tarikh untuk lihat harga
Bilik Triple (Triple Room)
...
  • Saiz bilik: 17 m²/183 kaki
  • Pemandangan: Jalan
  • 1 Katil Single dan 2 Katil ...
Masuk tarikh untuk lihat harga
Bilik Double Termasuk Bilik Mandi Kongsi (Double Room with shared bathroom room)
...
  • Saiz bilik: 14 m²/151 kaki
  • Pemandangan: Jalan
  • 1 Katil Double
Masuk tarikh untuk lihat harga
Room Assigned on Arrival
...
    Masuk tarikh untuk lihat harga

    Soalan Lazim

    Apakah masa daftar masuk dan daftar keluar di The Old Dairy Guest House?

    Daftar masuk adalah dari 02:00 PM. dan masa daftar keluar adalah sehingga 10:30 AM. Anda boleh memohon daftar masuk awal atau daftar keluar lewat semasa membuat tempahan, tertakluk kepada ketersediaan. Tetamu yang mendaftar masuk atau keluar sebelum atau selepas tempoh khusus boleh dikenakan bayaran tambahan.

    Bagaimana untuk ke The Old Dairy Guest House?

    Untuk mereka yang membawa kereta sendiri, The Old Dairy Guest House mempunyai tempat letak kereta berhampiran penginapan. Tempat letak kenderaan adalah percuma untuk tetamu. Tempat letak kereta sendiri disediakan di hotel.

    Adakah sarapan ditawarkan di The Old Dairy Guest House?

    Nikmati sarapan bufet lazat di The Old Dairy Guest House.

    Apakah polisi merokok di The Old Dairy Guest House?

    The Old Dairy Guest House tidak membenarkan merokok di dalam bilik, namun merokok dibenarkan di kawasan yang ditetapkan.

    Apakah stesen kereta api, stesen metro atau stesen bas paling dekat ke The Old Dairy Guest House?

    Kereta api, metro atau stesen bas paling dekat ke ialah Edge Hill Train Station, berjarak 800m jauh dari The Old Dairy Guest House.

    Restoran apakah berhampiran The Old Dairy Guest House?

    The Old Dairy Guest House terletak di Edge Hill, terkenal dengan restoran yang bagus seperti Amori Pizza, Ingram Thai Restaurant & Bar dan Jamaican Caribbean Tasty Food.

    Apakah tarikan popular berhampiran The Old Dairy Guest House?

    The Old Dairy Guest House terletak di kawasan Edge Hill yang popular dengan tempat menarik seperti Williamson Tunnels Heritage Centre, Williamson Tunnels - Friends of Williamson's Tunnels dan Wavertree Botanic Gardens.

    Show more questions
    DI PETA
    Jelajah kawasan sekitar
    Kedudukan penginapan|Berbanding 840 Liverpool penginapan
    Lihat semua kedudukan
    Skor berbaloi dengan harga
    9/10
    Skor perkhidmatan
    9.7/10
    Skor kebersihan
    9/10
    Skor lokasi
    8/10
    Lebih baik daripada
    99
    %
    penginapan di Liverpool
    Lebih baik daripada
    99
    %
    penginapan di Liverpool
    Lebih baik daripada
    97
    %
    penginapan di Liverpool
    Lebih baik daripada
    92
    %
    penginapan di Liverpool
    Diskaun 30% dengan Tawaran Khas Agoda!

    Harga jatuh selepas anda masuk!

    Masuk sekarang
    Rating keseluruhan

    8.8

    Hebat
    331 ulasan
    Kebersihan
    9.0
    Kemudahan
    8.0
    Lokasi
    8.0
    Baca semua ulasan >
    Maklumat lanjut The Old Dairy Guest House

    Maklumat lanjut The Old Dairy Guest House

    Terletak di Edge Hill, The Old Dairy Guest House merupakan tempat menarik untuk memulakan pengalaman di Liverpool dan kawasan sekitarnya. Hotel ini terletak 2.0 Miles dari pusat bandar dan menyediakan akses kepada kemudahan bandar yang penting. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: 12 Arnold Grove, The Citadel, Mooshy La La.

    Di The Old Dairy Guest House, segala usaha dilakukan untuk membuatkan tetamu berasa selesa. Oleh yang demikian, penginapan ini menyediakan perkhidmatan dan kemudahan yang terbaik. Semasa menginap di penginapan yang indah ini, tetamu boleh menikmati Wi-Fi percuma semua bilik, Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta, bilik keluarga, kawasan merokok.

    The Old Dairy Guest House mengandungi 12 bilik yang dihias indah dan menawarkan televisyen skrin rata, karpet, internet wayarles, internet wayarles (percuma), bilik larangan merokok. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Temui gabungan yang menarik antara perkhidmatan profesional dan pelbagai kemudahan yang ada di The Old Dairy Guest House.

    sembunyikan

    Apa yang ditawarkan

    sembunyikan

    Jarak dan maklumat

    Jarak yang ditunjukkan adalah jarak lurus pada peta. Jarak perjalanan sebenar mungkin berbeza-beza.
    sembunyikan

    Berhampiran

    Jarak yang ditunjukkan adalah jarak lurus pada peta. Jarak perjalanan sebenar mungkin berbeza-beza.
    sembunyikan

    Polisi tetamu Penginapan

    sembunyikan

    Maklumat Berguna

    sembunyikan

    Ulasan dari The Old Dairy Guest House pengunjung sebenar

    Disediakan oleh pengunjung sahih dari Agoda
    8.7
    /
    10
    Hebat
    Kebersihan9.0
    Kemudahan8.0
    Lokasi8.0
    Perkhidmatan9.7
    Berbaloi dengan harga9.0
    Skor tinggi untuk Liverpool
    Markah
    9+ Luar Biasa (2)
    8-9 Cemerlang (1)
    7-8 Sangat Bagus (1)
    6-7 Bagus (1)
    <6 Kurang Memuaskan (0)
    Waktu dalam tahun
    Mac - Mei (0)
    Jun - Ogo (0)
    Sep - Nov (2)
    Dis - Feb (3)
    Jangan terlepas!Pengguna membuat tempahan di Liverpool setiap 21 minit di Agoda.com
    Semua jenis pengunjung (6)
    Semua bahasa

    Tunjuk ulasan yang menunjukkan 

    Tunjuk 5 komen dari tetamu sebenar
    10.0
    Sangat Hebat
    Bridget dari United Kingdom
    Keluarga dengan anak remaja
    Menginap 2 malam di Disember 2019

    Lovely and freindly managent, clean and cosy guest house ”

    Michelle and Dave was so freindly and helpful. I would defiantly recommend this guest house to families and couples. Rooms were clean and comfortable, breakfast was lovely and plenty of choice. I went to Liverpool for the new year and the guest house was very good quality for the money, close to the center but away from the noise so nice and quiet.

    Diulas 03 Januari 2020

    Lihat promosi bilik

    8.4
    Hebat
    Chong dari Malaysia
    Pengembara solo
    Bilik Double Termasuk Bilik Mandi Kongsi
    Menginap 3 malam di Oktober 2016

    Good and recommended”

    David is friendly and hospitable. Clean environment and easy assess to town. Recommended.

    Diulas 04 November 2016

    Lihat promosi bilik

    8.0
    Hebat
    MARTHA dari United Kingdom
    Keluarga dengan anak remaja
    Bilik Triple
    Menginap 3 malam di September 2016

    Good budget accommodation ”

    Budget accommodation at budget price. Owners very friendly.Accommodated late arrival.Out of city in quiet residential area but good transport links.

    Diulas 19 September 2016

    Lihat promosi bilik

    9.2
    Sangat Hebat
    Yinseong dari Korea Selatan
    Pengembara solo
    Bilik Twin
    Menginap 3 malam di Februari 2016

    Good”

    Nice

    Diulas 07 Februari 2016

    Lihat promosi bilik

    6.8
    Baik
    Jörg dari Jerman
    Kumpulan
    Bilik Twin
    Menginap 3 malam di Disember 2016

    Einfach und ausreichend”

    -

    Diulas 13 Disember 2016

    Lihat promosi bilik

    Penginapan ini popular. Jangan sampai terlepas!

    Kembali ke hasil carian

    Pilih bilik

    |

    Tutup

    null